Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

 

Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie

 • Imię: Norbert
 • Kraj: Polska
 • Województwo: mazowieckie
 • Preferowana forma pracy: Praca zdalna
 • Opublikowany: 5 maja 2017 19:07
 • Wygasa: 318 dni, 8 godzin

Opis

Artykuł postanowiłem napisać  w związku z systematycznym upadaniem programów typu HYIP oraz moją frustracją powiązaną z powyższym. Aby inwestować w te programy trzeba dysponować dużą gotówką na start i mocnymi nerwami,  co zarówno w pierwszym przypadku jaki i drugim mnie nie dotyczy 🙂 . Tutaj znajdziesz realne informacje wydobyciu crypto na długie lata!

Szukając alternatywnych metod inwestowania i zarabiania w sieci, online czy jak kto woli w Internecie 😉 , powracam do źródeł to jest do systemów, programów no dobrze do kopalni kryptowalut czyli znanego nam „górnictwa” oraz inwestycji w zakup kryptowalut (trzymanie ich w „skarpecie” – sprzedaż na giełdach przy dobrym kursie). Wydobywanie pozwoli wam osiągnąć zarobek na poziomie 145-200% ROI rocznie. Inni powiedzą malutko na innych programach wyciągamy takie procenty w miesiąc, tylko pytanie jak długo :). Raz się uda, a drugi raz…, no i nerwówa, a tu procenty rosną (przez długie lata) no i oczywiście zarabiamy na binarce – kursy kryptowalut rosną ! 😉 .

Kiedyś było to opłacalne na własnym komputerze, ale w dobie wzrostu wymogów wydobywczych i czasu niezbędnego do wydobycia np.:  BTC, a co za tym idzie pochłanianych  dużych zasobów energii elektrycznej stało się to mało opłacalne – no chyba, że macie prąd za darmo lub posiadacie własną elektrownię atomową 🙂 , wiatrową (no to szybciej). Następnie inwestycja w sprzęt wydobywczy, który możecie znaleźć np.: na Allegro.

Ale do rzeczy  w sieci znajdziemy wiele firm, które udostępnią nam moce obliczeniowe swoich technologicznych arcydzieł, które nam pozwolą na wydobycie różnych kryptowalut. Są to systemy oparte zarówno na działaniu w chmurze, jak prawdziwych farm kryptowalutowych w różnych stronach naszego świata, a więc po kolei.

 

Gdzie znajdziesz informacje o wiarygodności firm świadczących usługi miningu kryptowalut

Nic prostszego opisane firmy znajdziesz na stronie https://blockchain.info/pools, na której ujrzymy rozkład mocy sieci. Szacowany rozkład mocy sieci między największymi kopalniami. Poniższy wykres prezentuje udział rynkowy najbardziej popularnych kopalni bitcoina.

Kopalnia kryptowalut BW udział w rynku 6,4%

Instrument Mining B19 jest przez największym walutowym i górniczym zespołem cyfrowego wydobycia BTC w prowincji Anhui w Chinach. Zespół rozpoczął wydobycie w 2013 roku, posiada kilka dużych kopalń znajdujących się w Anhui, Henan i wewnętrznej Mogolii pod kierownictwem profesjonalnych zespołów. Kopalnie charakteryzują się wysokim  tempem wydobycia z obsługą on-line, wysokim wskaźnikiem stabilności oraz wysokim tempem wzrostu udziałów rynkowych. Obecnie około 3500 aktywnych i stabilnych górników Bitcoin’a , w których moc mieszania jest na poziomie 20 PH / S. Tymczasem istnieje 20000 karty graficznych dla górnictwa Etherum, który dostarczając więcej niż 300g 🙂 mocy mieszania. Z rzeczywistym i niezawodnym zasilaniem hash, przez co firma zyskała silną reputację w społeczności górniczej. 

Czas dostawy urobku każdego dnia o godzinie 00:00 (UTC + 8) po północy.

Klienci otrzymują dochody z szybkością mieszania jaką zakupili według modelu górnictwa PPS obniżonej o koszt energii elektrycznej.

Dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej i opłaty, koszt elektryczny jest znacznie zmniejszona. Opłacalne długość kontraktu wynosi 2 lata.

Najtańszy model wydobycia

Cena katalogowa: 125 USD/ 1 THS , górnik zużycie energii o wartości minimalnej to 0.145J / GHS , opłatq za energię elektryczną jest niska 😉  na poziomie 0.05USD / kWh , co nieobciąża diametralnie naszych dochodów. 

Co możemy kopać w kopalni kryptowalut BW, płatności

 • Kryptowaluty: BTC, LTC, ETH, ETC, DOGE
 • Minimalna wypłata: brak minimum, każda kwota- przelewana na portfel
 • Systemy płatności: BTC, LTC, ETH, ETC, DOGE

Do kopalni >

Kopalnia kryptowalut ViaBTC udział w rynku 4,4%

Chmura wydobycie pozwala użytkownikom na zakup mieszania zasilania od sprzętu w centrach danych, bez zarządzania sprzętem, oprogramowaniem, energią elektryczną lub związanymi innymi problemami związanymi z wydobyciem BitCoin’ów h. ViaBTC świadczy cloud górnictwo, co pozwala na bezproblemowe wdrożenie i uruchomienia najbardziej zaawansowanych górników Bitcoin pod profesjonalną obsługą z konserwacja bez wiedzy wydobywczej 🙂 . Firma pozwoli Ci na osiągnięcie najlepszego ROI z zabezpieczeniem najniższego zużycie energii, koszty energii elektrycznej. Pozwala to na duże “plony górnicze” we własnym basenie wydobywczym. Można rozpocząć wydobycie Bitcoin niemal w czasie rzeczywistym po zakupie chmura górniczej. Pozwala to na zaoszczędzenie wszystkich problemów i uciążliwości uruchomić górnika na własną rękę.

Jakie panują warunki w kopalni kryptowalut ViaBTC

 • Oprócz codziennych kosztów energii elektrycznej, firma pobiera opłatę za zarządzanie 6% od dochodu górniczego – spokojnie wystarczy i dla nas 🙂 . Koszty energii elektrycznej i utrzymania można policzyć sobie – TUTAJ.
 • Dzienny dochód wydobycie zostanie zwrócona na Twoje konto między 8:00 a 16:00 następnego dnia.
 • Kontrakt na chmurkę  jest na dożywotnią kadencję tak długo, jak jest to opłacalne. Zostanie automatycznie zakończony, jeżeli dochód z górnictwa nie pokryje kosztów energii elektrycznej i opłat przez 10 kolejnych dni, z powodu niskiego kursu BitCoin-a.  TUTAJ MAŁY KOMENTARZ – chyba nie grozi, analitycy przewidują wzrost ceny BTC nawet do 2000 $ :-). Więc chyba raczej kopanie będzie opłacalne.
 • Lokalizacje kopalni –  środkowa Mongolia, Sichuan, Sinkiang w Chinach, pozwalają n niski koszt energii elektrycznej.

Co możemy kopać w kopalni kryptowalut ViaBTC, płatności

 • Kryptowaluty: BTC
 • Minimalna wypłata: brak minimum, każda kwota- przelewana na portfel
 • Systemy płatności: BTC

Jak zacząć wydobywać BitCoin’a

Wykupujemy kontrakt górnika

 • Rodzaj górnika: S9.
 • Jednostka zamówienia: 1 Tes / s (. UWAGA: hashrate nie zostanie naruszony przez rzeczywiste warunki pracy górników).
 • Moc: 100W / T.
 • Opłata elektryczna: 0,12 USD codziennie, Koszty Energii/Mining  – zysk 18,28%.
 • Opłata za zarządzanie: 6%.
 • Okres umowy: umowa Chmura wydobycie jest na dożywotnią kadencję tak długo, jak jest to opłacalne.
 • Szacowane dzienne zarobki: 0.00041494 BTC – TUTAJ KOMENTARZ:  co daje nam w miesiącu zarobku ok. 20$ – przy obecnym kursie BTC (na dzień 05.05.2017 r.). Koszt inwestycji zwraca się w 8 miesięcy, a dalej to sam zysk 🙂 .
 • Cena: 159 USD za jeden udział tj. 1 Tes / s

Według mnie obecnie najbardziej kusząca oferta 🙂 .

Do kopalni >

Kopalnia kryptowalut Bitcoin Indie ™ udział w rynku 0,5%

Bitcoin Indie ™ Software Services Pvt. Ltd. jest prywatną firmą z siedzibą w Indiach, który zapewnia sieciowe i telefoniczne usługi “cyfrowego portfela”.  Misją firmy jest dostarczenie najprostszych i najbardziej bezpiecznych usług obsługi walut cyfrowych dla konsumentów i sprzedawców.

Bitcoin Indie ™ odgrywa wiodącą rolę w każdym segmencie ekosystemu Bitcoin’a, oferując wymianę walut typu Digital , baseny wydobycia (górnictwo), przetwarzania płatności, portfele konsumentów, natychmiastowy coin-swap (wymiana na monety ), a także usługi związane blockchain.

 

Więcej informacji

Bitcoin Indie ™ – firma w trzech różnych miejscach w Indiach z lokalizacjami:

 • T piasty (inicjowane przez Telangana Govt)
 • IIIT <International Institute of Information Technology> Hyderabad Campus,
 • Gachibowli, Hyderabad,

Telangana, Indie – 500032

Bitcoin Indie ™ mając też siedzibę w Andhra Pradesh, posiadającej jedną z centrum operacyjnych w Chennai, Bitcoin Indie ™ ma też centra danych zlokalizowane w różnych miejscach na świecie, wymienię tylko kilka: Indie, Islandia, USA, Wenezuela, Chiny, Rosja, Australia i Malezja…

https://www.zaubacorp.com/company/BITCOIN-INDIA-SOFTWARE-SERVICES-PRIVATE-LIMITED/U74140AP2014PTC095552

Pakiety górnicze Bitcoin Indie ™ dla każdego rodzaju użytkownika

Możesz kupić pakiety Bitcoin Mining, które rozpoczynają się od 300 $, a następnie ponad 1000 $, firma uruchamiać je za ciebie no i otrzymujesz BitCoin’y, codziennie.

Są to zestawy górnicze na długie lata, które będą działać dla Ciebie tak długo, jak będą generować zyski po odjęciu miesięcznej opłaty zasilania.

Wsparcie klienta

Wsparcie Czat na żywo:  https://bitcoin.zendesk.com

24/7 wsparcie klienta poprzez WhatsApp: +91 868 000 9649

24/7 wsparcie klienta poprzez wsparcie e-mail: care@bitcoin.zendesk.com

Wsparcie 24/7 klienta za pośrednictwem systemu pomocy technicznej mogą być osiągnięte w:  https://bitcoin.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas na  https://www.bitcoinindia.com

Co możemy kopać w kopalni kryptowalut Bitcoin Indie ™, płatności

 • Kryptowaluty: BTC, LTC, ETH, DASH
 • Minimalna wypłata: brak minimum, każda kwota- przelewana na portfel
 • Systemy płatności: BTC

Jak zacząć wydobywać BitCoin’a

Najtańszy sprzęt to:

 • ANMINER S7 – 4860,0 GH / S
 • Cena 339 USD (około 0.22 BTC)
 • Opłata za energię: $85/miesiąc
Tutaj możemy obliczyć zysk >>> KALKULATOR
Przy kursie pisania artykułu tj. 05.05.2017 r.
Współczynnik trudności
Oceń hash MH / s
GH / s
TH / s
Kurs wymiany ($ / CS)
BTC / książka 12.50000000
Trudność ta
monety dolarów
na dzień 0.00234123 BTC $ 3,71
na tydzień 0.01638862 BTC $ 25.97
na miesiąc 0.07126121 BTC $ 112,94
ta edycja (EST) 0.01185025 BTC $ 18.78
Kolejna trudność [szacowana]
monety dolarów
na dzień 0.00225421 BTC $ 3,57
na tydzień 0.01577947 BTC $ 25.01
na miesiąc 0.06861251 BTC $ 108,74

Odejmując energię elektryczną zysk 27,94$ miesięcznie.

Do kopalni >

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

Nr ogł.: 211590caf12afee8

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

2 komentarze aby “Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie”

 1. Avatar

  Dziękuję nadzwyczaj wewnątrz wystrzałowy tekst. Tego tylko potrzebowałem. Jeśli chcesz to polecam jak pozycjonować strony jak dobrą formę reklamy.

 2. Avatar

  Wow! Ciekawy wpis!

Zostaw odpowiedź

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL