Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

 

Kopalnie kryptowalut w chmurze: Bitcoin.com i Mycoincloud.com

  • Imię: Norbert
  • Województwo: mazowieckie
  • Opublikowany: 2 września 2017 23:37
  • Wygasa: 775 dni, 6 godzin

Opis

Przemysł kryptowalutowy zawsze był podatny na dużą zmienności, a ostatnie zmiany na skalę globalną były jednymi z najbardziej znaczących. Ze względu na deficyt sprzętu, wielu uczestników rynku, zwłaszcza producenci sprzętu górniczego, muszą dostosować swoje działania, zamówienia, warunki i ceny górników ASIC i ich dostawy…

 

  • W Genesis Mining na dzień dzisiejszy brak zasobów SHA-256.
  • W HashFlare zmiana umów i cen wydobycia: 10 GH/s SHA-256 na 2,40 USD, a 1 MH/s Scrypt kosztuje teraz 11,50 USD (staniał 🙂 ). Wszystkie nowe umowy SHA-256 i Scrypt zostaną wydane na czas określony tj. na 1 rok od momentu aktywacji. Wszystkie kontrakty SHA-256 i Scrypt aktywowane przed 01.09.2017 wygasną w dniu 31.08.2018 r.

Mimo, że wydobycie w HashFlare jest dalej opłacalne (zwrot inwestycji w ok. 5 miesięcy), to zacząłem poszukiwać alternatywnych firm wydobywczych w chmurze.

Zobacz również:

Opinia o kopalni kryptowalut HashFlare po pięciu miesiącach. Podatki

Opinia o kopalni kryptowalut w chmurze HashFlare. Kopanie BitCoin (BTC)

Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie cz. 1

Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń cz. 2

 

Poniżej efekt poszukiwań realnych kopalni kryptowalut.

Ja postawiłem na Bitcoin.com, ale prezentuje jeszcze jedną alternatywę, czyli MyCoinCloud.com. Musimy wziąć pod uwagę, że ceny koparek jak i cena Bitcoina mogą ulec zmianie. Obecnie oczekiwanie na koparki to ok. 2 miesięcy.

W Bitcoin.com cena 1TH/s w oczekiwaniu przez 1 miesiąc to $269, a przez 2 miesiące $189. Cena w oczekiwaniu 2-miesięcznym jest bardzo przyzwoita (cena na czas pisania postu).

Ale nikt nie jest w stanie przewidzieć ceny Bitcoina, w okresie 2 miesięcy, choć zakup 1 TH/S za 269 USD trochę się mija z celem. Koparka w 1 miesiąc nie wydobędzie tyle BTC.

No tu się mogę mylić, a jak kurs 1 BTC skoczy na 10 000$ 🙂 .

No dobra do rzeczy… Krótki opis kopalni w chmurze Bitcoin.com i MyCoinCloud.com

Bitcoin.com

Jak zacząć w Bitcoin.com?

Aby zacząć, zapoznaj się z  kontraktami dotyczącymi kopalni w chmurze. Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu, aby kopać kryptowaluty, firma zrobi to za Ciebie.

Jeśli masz własne sprzęt specjalistyczny (np. Antminer S9 lub Avalon 721), możesz podłączyć go do basenu z adresem wyświetlanym w panelu zarządzaniem kontem.

Dlaczego zarobisz więcej w Poolu Bitcoin.com?

Firma płaci 110% premii za pakiet, pobiera 0% opłat i ma bardzo wysoki współczynnik akceptacji udziału. Kontrakty mają również najbardziej konkurencyjne ceny w branży.

Dlaczego kopanie w chmurze z Bitcoin.com? Dlaczego firma nie zachowuje zysków dla siebie?

Firma Sprzedaj kontrakty na budowę kopalni w chmurze, aby rozwijać poll Bitcoin.com. Przychody ze sprzedaży, natychmiast są lokowane w  zakup sprzętu górniczego.

Kto rządzi w Bitcoin.com

Porównanie metod kopania Bitcoin’a w domu, a w chmurze w Bitcoin.com

Na stronie firmy znajdziesz mnóstwo użytecznych programów, porad, forum… dotyczących działalności firmy jak i samego Bitcoina.

Ceny w Bitcoin.com

 

Zacznij kopać już dziś >

 

CLOUD MINING w BITCOIN.COM

Możesz kopać  BTC lub BCC, z kontraktem na wydobywanie w chmurze. Przełączanie się między BTC i BCC bezpłatnie. Przełączanie trwa około 1 dnia.

 

 

Firmę znajdziemy również w rozkładzie mocy sieci Blockchain

Blockchain POLL, zobacz >

 

Jak widzimy ceny na dzień dzisiejszy dość konkurencyjne. Okres umowy jest dożywotni lecz i tu mogą nastąpić w przyszłości zmiany. W HashFlare cena 1 TH/S  to 240$, w Bitcoin.com przy oczekiwaniu 2 miesięcy 189$, no i kontrakt dożywotni.

Na stronie Bitcoin.com znajdziecie kalkulator zarobków.

Przy obecnej cenie Bitcoina zwrot inwestycji w 3-4 miesiące ( czyli ROI około 300% 🙂 ). No oczywiście wszystko się może zmienić: na lepsze 🙂 lub gorsze 🙁 . Ale trzeba zauważyć, że kapitalizacja BTC ostatnio szybko rośnie https://www.worldcoinindex.com/coin/bitcoin – zobacz na Market cap.

Oferta dość kusząca, więc będę inwestował. Lecz trzeba jeszcze wziąć pod uwagę Genesis Mining (nie posiadam odpowiedzi z firmy, kiedy będzie dostępny SHA-256, potrzebny do wydobycia BTC). Nie znamy również ceny jaką podyktuje firma. Do niedawna cena 1 TH/S to 150$, według mnie znacznie wzrośnie.

Centra danych Bitcoin.com

Idź do kopalni >

 

A teraz firma rodem z Bułgarii

 

Mycoincloud.com

Firma świadczy usługi kryptograficzne dotyczące górnictwa chmurowego. Usytuowana w stolicy Bułgarii w Sofii. Firma MyCoinCloud została założona pod koniec 2015 roku przez grupę entuzjastów i specjalistów z zakresu kryptowalut.

Co możemy kopać w Mycoincloud.com

Bitcoin

BitcoinCash

Ethereumclassic

Ethereum

Zcash

Monero

Wszystkie kontrakty dożywotnie.

Na stronie Mycoincloud.com znajdziemy  kalkulator zarobków.

Centra danych Mycoincloud.com

Odwiedzając stronę firmy na dzień dzisiejszy dostępne były tylko moce wydobywcze dla XMR (Monero) i ZEC (Zcash). Wysłano zapytanie do firmy o dostęp do mocy wydobywczej BTC (Bitcoin) do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi. Jak by była, to przy tych cenach bardzo łakomy kąsek dla inwestorów. Ale nie ma 🙁 . Lecz mam przeczucie, że ceny tutaj też ulegną zmianie. Warto przemyśleć czy nie wydobywać innych kryptowalut 🙂 .

Tędy do kopalni >

 

Ja na razie stawiam na BTC przy obecnym stopniu wydobycia, kopania pozostało na około 3,5 roku aby osiągnąć liczbę  21 milionów :). Zawsze to „król” kryptowalut, a rokowania jego ceny w najbliższych 3 latach są bardzo duże 😉 .

 

Podsumowując

  • Wybrałem Bitcoin.com, z uwagi na realne warunki uzyskania dostępu do zasobów wydobywczych wciągu 2 miesięcy dla Bitcoina.
  • Firma posiada własną pool’e w Blockchain.
  • Płynne przejście wydobycia z BTC na BCC ( to zabezpieczenie na przyszłość 😉 , nic nie wiadomo co będzie po tym  SegWit2X).
  • Ceny i warunki na dzień dzisiejszy konkurencyjne i dożywotni plan wydobycia.
Nr ogł.: 54159ab213d32c13

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL