Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

od 3 zł

Prosty masternode od Simple Pos Pool

 • Kraj: Polska
 • Województwo: mazowieckie
 • Opublikowany: 26 sierpnia 2019 13:08
 • Wygasa: 221 dni, 15 godzin
Prosty masternode od Simple Pos Pool

Opis

Jeżeli szukasz prostego i taniego rozwiązania do uruchomienia masternode, to informacyjnie dla Ciebie – Simple Pos Pool uruchomił  nową funkcję, Simple Masternode cold hosting.

Co to jest Simple Masternode?

Jest to funkcja hostingu na „zimnym porfelu”. Będziesz teraz mógł przechowywać swoje monety w osobistym portfelu i subskrybować VPS z zainstalowanym i aktywowanym skryptem masternode. Nie potrzebujesz umiejętności technicznych, aby z niego korzystać.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Simple Pos Pool to Wiesz, że firma gwarantuje prostą obsługę portfeli pos i masternode. W Simple Masternode wystarczy wybrać żądaną monetę, a firma przygotuje wszystko dla Ciebie i poprowadzi Cię krok po kroku w procesie uruchomienia Twojego wymarzonego MASTERNODE.

To naprawdę zmienia grę w tej branży i TY możesz być jej częścią.

Cena hostingu za dedykowany masternode w  promocyjnej cenie 0,59 $ we wrześniu, a od października będzie to 1,99 $. Przy obecnych cenach hostingów masternode to naprawdę znikoma opłata miesięczna.

Strona hostingu >Simple Pos Pool<

Jak stworzyć masternode za pomocą Simple Masternode

Simple Masternode lub SMN to nasza najnowsza usługa, która pozwoli ci stworzyć hosting masternode bez potrzeby posiadania wiedzy technicznej.

Każdy szuka rozwiązań tanich i prostych do uruchomienia hosting dla swojego masternode. W Simple Pos Pool zrealizujesz to za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Te artykuł ma na celu nauczenia Ciebie wszystkich kroków, które są niezbędne do uruchomienia masternode.

Simple Pos Pool stara się dodawać coraz więcej monet do listy, jednak jeśli nie znajdziesz swojej monety, zawsze możesz napisać do suportu firmy o rozważenie jej dodania.

Cóż, zacznijmy od przykładu PEONY Coin (PNY). Peony jest portfelem opartym na PIVX i prawie 85% wszystkich portfeli będzie korzystać z tych samych poleceń, ale opublikuję także inne możliwe znane polecenia, przynajmniej dla portfeli, z którymi pracuję.

Rozpocznij proste zamówienie Masternode

Po uruchomieniu upewnij się, że masz trochę salda BTC na start, w przeciwnym razie nie będziesz mógł zacząć.

Zaloguj się do deski rozdzielczej, a znajdziesz menu MASTERNODE> Simple Masternode

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 1

Po kliknięciu zobaczysz wszystkie dostępne monety do wyboru, aby utworzyć VPS. Kliknij i wybierz lub napisz PEONY

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 2

Zobaczysz niektóre szczegóły, które są przekazywane z masternodes.online takie jak kwota zabezpieczenia, ROI, szacunkowa częstotliwość nagród i całkowita wartość masternode.

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 3

Po prostu kliknij „Następny krok”, a system podpowie ci kroki, które musisz wykonać, aby utworzyć transakcję z zabezpieczeniem swojego masternode. Krok po kroku klikaj, aby potwierdzić wykonanie działań, i kliknij przycisk Dalej.

Po wysłaniu zabezpieczenia na wybrany adres w poprzednim kroku, przejdź do zakładki transakcji w swoim portfelu i wyszukaj ostatni wpis, który powinien zawierać „ płatność dla siebie ” (“payment to yourself”) w pierwszym wierszu od góry. Kliknij prawym przyciskiem myszy i skopiuj identyfikator transakcji lub kliknij dwukrotnie tę transakcję, aby otworzyć okno ze szczegółami.

Wklej ten identyfikator transakcji w polu. Jeśli użyjesz nieprawidłowego identyfikatora transakcji, zwróci błąd, w przeciwnym razie zwróci komunikat potwierdzający i poprosi o kontynuację.

Klikając dalej, pojawi się nowa wiadomość z informacją o szczegółach opłat. Kliknij przycisk Dalej, jeśli się zgadzasz.

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 4

W tym podglądzie zobaczysz identyfikator transakcji i indeks, oba szczegóły potrzebne do uruchomienia masternode. Możesz skopiować i wkleić go do wykorzystania w przyszłości, ale firma wyśle go do Ciebie w wiadomości e-mail i zapisze w obszarze „Mój SMN” (My SMN). Klikając przycisk Dalej, zamówienie jest zakończone, a system zajmie się resztą.

Wiesz, że po wyświetleniu tego komunikatu jest w porządku: Success. Twój masternode zostanie utworzony ”

Przegląd Twoich zamówień SMN

W menu panelu po prostu kliknij Masternode> Mój SMN (My SMN), a zobaczysz i przejrzysz wszystkie swoje zamówienia

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 5

Przycisk anulowania jest oczywisty i dla statusu mamy teraz 3 opcje:

 • Oczekuje (Pending) – system instaluje VPS, na którym będzie hostowany Twój masternode. Po zakończeniu pojawi się następny status
 • Gotowy do startu (Ready to start) – oznacza to, że otrzymałeś wiadomość e-mail ze wszystkimi szczegółami potrzebnymi do uruchomienia masternode i wszystko jest w porządku po stronie Simple Pos Pool.
 • Anulowane przez użytkownika (Canceled by the user) – oznacza to, że anulowałeś subskrypcję VPS i zatrzymałeś codzienne fakturowanie oraz twój VPS dla twojego masternode.

Możesz uruchomić swój masternode w swoim portfelu, jak tylko otrzymasz e-mail i / lub zobaczysz status jako zielony.

Utwórz plik masternode.conf

Jeśli doszedłeś do tego kroku, oznacza to, że otrzymałeś wiadomość e-mail z brakującymi danymi do wypełnienia odpowiedniego pliku, aby móc uruchomić tryb główny.

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 6

Otrzymany e-mail będzie miał identyfikator transakcji i indeks, które są takie same jak w poprzednim kroku. Dodatkowe informacje, które otrzymałeś to:

 • adres IP
 • Prywatny klucz
 • Port

Otwórz „notatnik” i utwórz taki wiersz:

alias IP: PORT PrivateKey Transaction Index

Alias ​​to tylko odniesienie do identyfikacji masternode. Możesz nazwać go tak, jak chcesz, bez spacji. Możesz go nazwać na przykład pny1. Podobnie jak w tym przykładzie, linia powinna wyglądać następująco:

pny1 136.244.119.227:16890 dsadsadsadADSADSadsaDSAdsaDSADadsa 6db8fe075ccb18306cd8ea3d1912da b462b8e2a491e71e9de572247be255 6c3d 1

Musisz zainstalować sobie portfel danej kryptowaluty na komputerze, z repozytorium lub strony danego tokena (kryptowaluty.

Czas wstawić go do odpowiedniego pliku portfela. W swoim portfelu przejdź do NARZĘDZIA> OTWÓRZ PLIK KONFIGURACJI MASTERNODE (TOOLS > OPEN MASTERNODE CONFIGURATION FILE)  lub otwórz lokalizację folderu danych swojego portfela i w większości przypadków wyszukaj plik o nazwie masternode.conf.

Niektóre monety nazywają ten plik nieco inaczej. Pamiętam jedną monetę o nazwie ghostnode.conf. Jeśli otworzysz folder danych, zawsze zobaczysz (99% przypadków) 2 pliki z rozszerzeniem „conf”. Jeden nosi imię monety, a drugi. Wybierz ten drugi…

Kiedy jest otwarty i jest to pierwszy masternode, który tworzysz, zobaczysz coś takiego:

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 7

usuń wszystko i wklej utworzoną powyżej linię

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 8

zapisz i zamknij. Teraz nadszedł czas, aby ponownie uruchomić portfel.

Darmowa rejestracja w Simple Pos Pool

Uruchamiamy masternode

Jest to najlepsza część, ponieważ oznacza, że ​​będziesz zarabiać coraz więcej monet, jednak będziesz mieć pewne problemy z uruchomieniem go w zależności od portfela, ale i tak gładko nam pójdzie.

Po ponownym uruchomieniu portfela musisz go odblokować i usunąć zaznaczenie  „Tylko do anonimizacji, automatyzacji i zakładania” (“For anonymization, automint, and staking only”)

Wybierz kartę masternodes. Jeśli zmierzysz się z portfelem bez tej karty, przejdź do USTAWIENIA> OPCJE (SETTINGS > OPTIONS ), wybierz i zaznacz „Pokaż kartę Masternodes” ( “Show Masternodes Tab”) i kliknij OK. Niektóre portfele wymagają ponownego uruchomienia. Jeśli tak, po prostu uruchom ponownie portfel i całkowicie go odblokuj.

Po wybraniu zakładki Masternodes zobaczysz listę swoich masternodes. Widzisz to jako brakujące w statusie. Aby uruchomić tryb masternode, kliknij „Rozpocznij” (“Start Missing”), a jeśli wszystko będzie w porządku, zobaczysz ten komunikat

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 9

Jeśli pojawi się komunikat o błędzie:

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 10

nadszedł czas, aby pójść inną drogą 😉

Ponownie odblokuj portfel i przejdź do TOOLS> DEBUG CONSOLE, a otworzy się nowe okno. Musisz wpisać polecenie, aby uruchomić masternode. Istnieją co najmniej dwa typy poleceń, zacznij pisać, a polecenie pojawi się poniżej lub jeśli wpiszesz polecenie lub pojawi się komunikat o błędzie.

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 11

Po lewej stronie widać autouzupełnianie, a po prawej stronie to samo autouzupełnianie dla drugiego polecenia, ale jedyne dwa polecenia, które znam i uruchamiają tryb masternode do tej pory, to:

 • startmasternode
 • masternode

Mogą też istnieć pewne odmiany, jak powiedziałem wcześniej, z monetą, która używa ghostnode jako pliku, ale ponieważ nigdy nie stworzyłem masternode tej monety, proces uruchamiania może być taki sam jak powyżej. Skoncentrujmy się na większości i zobaczmy, jak powinniśmy to zrobić:

 • startmasternode: za pomocą tego polecenia powinniśmy zawsze pisać alias startmasternode false „alias twojego mn”
 • masternode: za pomocą tego polecenia powinniśmy zawsze pisać  masternode start-alias „alias of mn”

Simple Masternode - Simple Pos Pool gdzie uruchomić masternode 12

W każdym z tych dwóch przypadków pojawi się komunikat o powodzeniu i wiadomo, że się rozpoczęło „wydobycie” monet.

Możesz teraz zamknąć to okno i klikając „Aktualizuj status” zobaczysz nowy status swojego mn. Powinieneś teraz zablokować portfel i zrelaksować się. Pierwsza nagroda powinna przyjść średnio po 3-krotności średniej nagrody za blok. Informacje te można znaleźć w masternodes.online lub w podsumowaniu zamówienia w Simple Masternode.

Możesz zamknąć swój portfel, a przy następnym otwarciu ponownie zsynchronizuje się i złapie wszystkie nagrody wygenerowane w międzyczasie.

Jeśli chcesz utworzyć kolejny masternode tej samej monety, wystarczy wykonać wszystkie powyższe kroki, a podczas edycji pliku masternode.conf po prostu nie usuwaj utworzonego wcześniej wiersza, tylko wpisz nowe dane w następnym wierszu.

Usuń masternode

Jeśli chcesz usunąć swój masternode z jakiegokolwiek powodu, musisz anulować subskrypcję SMN pod „My SMN” i edytować plik masternode.conf. Usuń wiersz masternode, który chcesz anulować, zapisz plik i uruchom ponownie portfel. Po ponownym uruchomieniu monety zostaną odblokowane .

Jeżeli nie czujesz się na siłach zawsze możesz korzystać z pooli wydobywczych monet, które są na Simple Pos Pool 😉

Strona Simple Pos Pool

O Simple Pos Pool, POS i MASTERNODE poczytasz w artykułach:

Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE. Dwa rewolucyjne projekty górnicze SIMPLE POS POLL i StakeUnited

Gdzie w czasie bessy kopać kryptowaluty: Bitcoin, Ethereum oraz inne altcoiny?

Tanie masternody z dużym zwrotem, czyli kopanie dla początkujących

Rentowność kopania kryptowalut metodą Masternode na przykładzie SafeInsure, ESBC, Bitcoin Green. Gdzie kopać?

Jak inwestować w kryptowaluty? Jak szybko pozyskać Bitcoina do inwestycji kryptowalutowych? Poradnik krok po kroku

Gdzie kopać kryptowaluty metodą POS lub Masternode ?

Ciekawe projekty crypto z możliwością kopania PoS i Masternode

Firmy i hostingi świadczące usługi portfeli POS i Masternode

Kopalnia Simple Pos Pool, nowości! Masternode ENERGI, PoS i DPos NULS

Jakie kryptowaluty wydobywać metodą PoS lub Masternode. Ranking Masternode

Przyszłościowy projekt giełdy, portfeli POS i Masternode

Trochę promocji WIDEO projektów CRYPTO, które znajdziecie na…

Nr ogł.: 6765d63badc60f04

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
LegioBiznes.PL