Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

 

Kopalnia kryptowalut Bitcoin India ™, rywalem dla konkurencji

 • Imię: Norbert
 • Kraj: Polska
 • Miejscowość: Legionowo
 • Preferowana forma pracy: Praca zdalna
 • Opublikowany: 27 października 2017 23:49
 • Wygasa: 123 dni, 15 godzin

Opis

Opisując kopalnie kryptowalut we wcześniejszym poście pt. „Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie” opisałem jedną z kopalni, które możemy znaleźć na Blockchain pools tj. Bitcoin India ™

Dziś opiszę możliwości platformy, ceny i wydobycie, które zostało zaniżone we wcześniejszym artykule.

Co mnie skusiło, aby zainwestować w Bitcoin Indie ™?  Brak hash power w większości znanych firm, które zajmują się profesjonalnie wydobyciem kryptowalut, zmiany umowne w HashFlare – kontrakt roczny. No i oczywiście odpowiednie ceny za sprzęt, długość umowy w porównaniu do konkurencji.

Tutaj mały przykład:

Cena AntMiner S7 na Allegro: w przedziale 2500-4780 PLN (używany), w Bitcoin Indie ™ 2265 PLN według kursu USD na dzień 27.10.2017 r.

Cena AntMiner S9 na Allegro: w przedziale 10000-15000 PLN, w Bitcoin Indie ™ 9512 PLN według kursu USD na dzień 27.10.2017 r.

 

Umowa zawierana bezterminowo, chyba, że nastąpi zmiany statusu prawnego, wojna, trzęsienia ziemi, pożar, awaria energii elektrycznej lub inny akt “Boga”, wtedy Bitcoin India ™ nie ponosi odpowiedzialności za odszkodowanie.

 

Kierunek kopalnia Bitcoin India >

 

Jakie narzędzia dodatkowo otrzymujemy od firmy Bitcoin India ™

BITCOIN INDIA’S MOBILE DIGITAL MONEY WALLET

Jest to pojedynczy “Portfel mobilny”, który można używać do zabezpieczenia krtyptowalut, takich jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Litecoin (LTC) itp.

Na androida link:

 

na iOS:

Działa fantastycznie, po zalogowaniu się do konta i utworzeniu pin-u mamy szybki dostęp do portfela oraz swoich koparek. Mobile na całego.

SPRZEDAŻ/KUPNO – w 100% BEZPIECZNE w Bitcoin India ™

W portfelu opracowano nową funkcję, która pozwala na zakup crypto przez przekazywanie środków finansowych online z bankowości internetowej. Teraz możesz zabezpieczyć, przetworzyć i kupić bitcoiny bezpośrednio z portfela lub z platformy wymiany handlowej. Jest to nowy standard zabezpieczeń bitcoin i w pełni zabezpiecza twoje aktywa w skarbcu Twojego portfela. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze, są w 100% bezpieczne i dostępne w każdej chwili, aby mogły działać dla Ciebie.

INDIA POOL

Dlaczego warto dołączyć do puli Bitcoin India?

 • BEZPŁATNE – Zero opłat za wydobycie,
 • Szybkie płatności za pomocą karty debetowej,
 • Lepsze statystyki i doświadczenie użytkowników,
 • STRATUM oprogramowanie do wydobywania puli,
 • Dodatkowo rozdają nagrody dla górników.

Wsparcie Bitcoin India

Bitcoin India Pool zapewnia pełne wsparcie dla wszystkich górników, którzy tego potrzebują!

Wyszkolony i oddany personel, który może Ci pomóc 24/7. W pełni wspierane języki angielskie i chiński ( tego ostatniego nie znam 🙂 ).

Sprzedaż/kupno kryptowalut za BTC

Przy transakcji pobierane tylko 0,1% :). Na dole przykład wymiany BTC na DASH. Do naszej dyspozycji jeszcze więcej kryptowalut, co widać w menu panelu.

Club Membership Bitcoin India, co nam daje?

 • Pięć (5) razy, aby przesłać transakcje zablokowane (niepotwierdzone) w celu otrzymania ręcznych potwierdzeń.
 • Otrzymujemy 29 monet Bitcoin India” za darmo.
 • 100,0 GH / s mocy Hash na rok, z tygodniową wypłatą.
 • Kwalifikuje do uczestnictwa w codziennym szczęśliwym konkursie organizowanym przez Bitcoin India ™, otrzymujesz szansę wygrać 100 INR około 56 PLN.

Idę kopać Bitcoina w Bitcoin India >

 

Jak kupić koparkę lub mining pack w Bitcoin India?

Tutaj opiszę jak dokonać zamówienia puli wydobywczej lub całej koparki (na dzień pisania postu brak dostępu do mining pack).

Po zarejestrowaniu w firmie ukaże się naszym oczom panel główny, z przyznanymi nam portfelami. Jeżeli chcemy kupić moc obliczeniową lub koparkę musimy najpierw zabezpieczyć środki na ich zakup, przelewając BTC na Twój portfel w systemie.

Tutaj wygląd MENU panelu systemu, jak widzimy mamy trochę możliwości, szybki zakup lub wymiana wielu kryptowalut, trading, a co ja się będę rozpisywał przecież widzicie…

 

 

Po przelaniu środków na portfel ( jak nie wiesz jak pozyskać Bitcoiny i gdzie je kupić poczytaj BITBAY Polska Giełda Kryptowalut ), i tu moje zdziwienie środki księgowane błyskawicznie, możemy dokonać zakupu AntMiner S7 lub AntMiner S9.

Adekwatnie AntMiner S9

Następnie otworzy nam się okno, gdzie musimy uzupełnić dane POOL. Wiem, że dla niektórych to czarna magia. Ja proponuje dla mniej zaawansowanych uzupełnić tylko pierwsze trzy pola Pool 1 z pozostawieniem pierwszej linii bez zmian, natomiast nazwę użytkownika oraz hasło według waszego uznania. Osoby zaawansowane w miningu mogą uzupełnić sobie danymi wybranej pool’i wydobywczej np.: antpool lub inna.

Po dokonaniu i uzupełnieniu danych POOL zgodnie z regulaminem po 48 godzinach (u mnie to trwało 76 godzin, firma ma dużo zamówień) otrzymujemy informacje na maila o dokonanym zakupie.

Adres do pool india: https://pool.bitcoin-india.org/index.php?p=login

A tu trochę zrzutów z panelu koparki w Bitcoin India:

Na stronie Bitcoin India znajduje się również kalkulator wydobycia BTC

Żeby nie być gołosłownym, firma znajduje się tutaj

Ponadto możemy dokonać zakupu w Bitcoin India mining pack’u, lecz na dzień pisania artykułu był nieosiągalny. Jak tego dokonać:

Tu ciekawostka, jeżeli nazbieramy hash power równy wartości całej koparki np.: AntMiner S7, to możemy zamienić go na wybrane urządzenie w firmie. Jak widzimy hash power to „Life time mining” 🙂 .

Moja opinia o kopalni kryptowalut Bitcoin India

 1. Firma nie pobiera prowizji przy wydobyciu w Pool India.
 2. Wysokiej jakości narzędzia do kontroli środków i wydobycia przez telefon (aplikacje wyżej).
 3. Bardzo szybkie płatności, no i oczywiście własny pool, może mały ale się rozbudowuje.
 4. Uniezależnienie od wydobycia w Chinach, w których ostatnio się tak działo (na razie spokój).
 5. Przystępne ceny koparek.
 6. Stała opłata energetyczna 85 USD ( u innych różnie to bywa).
 7. Club Membership.
 8. Mining Pack możemy zamienić na całe urządzenie 🙂 .
 9. Rozbudowane menu panelu.
 10. Wygodny portfel.
 11. Transparentność usług.
 12. Kontrola wydobycia koparki z pozycji pool-i.
 13. Umowa na czas nieograniczony ( nie 1, 2 lata – tylko do zakończenia wydobycia lub braku opłacalności wydobycia – co chyba nie nastąpi BTC UP UP).
 14. Szybki kontakt z suportem mailowo i telefonicznie.

No i co tu więcej chcieć 🙂 .

Zacznij kopać Bitcoina w Bitcoin India >

 

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

Nr ogł.: 29359f3a7f7bf592

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL