Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

od 350zł

Kopalnia kryptowalut Mining Express

 • Imię: Norbert
 • Kraj: Polska
 • Województwo: mazowieckie
 • Czas rozpoczęcia pracy: 48 godzin
 • Preferowana forma pracy: Praca zdalna
 • Opublikowany: 28 czerwca 2018 20:43
 • Wygasa: 190 dni, 14 godzin
Kopalnia kryptowalut Mining Express Rewolucja w technologii wydobywczej Blockchain

Opis

Kopalnia kryptowalut Mining Express opracowała silny i rozpoznawalny model biznesowy oparty na modelu wydobywczym Altcoins. Czyli kopie różne Altcoiny, które sa opłacalne (rentowne) na dany dzień. Wypłaty dostajemy w przeliczeniu na BTC…

 

Jak to działa w Mining Express?

Kontrakty górnicze

Działalność zaczyna się od kontraktu górniczego Altcoins, który zapewnia gwarantowany dzienny zwrot 50% wartości mieszania, który jest definiowany przez partnera w momencie zakupu Planu wydobywczego górniczego, a także 6 dodatkowych specjalnych premii dystrybuowanych w sieci wydobywczej .

Sieci górnicze

Oprócz codziennej premii za wydobycie, możesz rozwinąć własną sieć wydobywczą i uzyskać wszystkie zalety tego rewolucyjnego modelu biznesowego.

Bezwzględna płynność

Wyciągaj pieniądze, kiedy tylko zechcesz. Z prostą prośbą o wypłatę do Online Back Office, firma zakredytuje twój portfel z żądaną kwotą w ciągu 48 godzin.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

Wybierz swój plan

Początkujący

100 USD

4,5 MH / s
Dzienna premia wydobywcza

Standard

500 USD

22 MH / s
Dzienna premia wydobywcza

Profesjonalny

1.200 USD

50 MH / s
Dzienna premia wydobywcza

Mistrz

20 000 USD

830 MH / s

Dzienna premia wydobywcza

Kopalnia kryptowalut Mining Express plany wydobywcze

Korzyści biznesowe Mining Express

Bezpośredni bonus

Otrzymujesz ten bonus za każdym razem, gdy bezpośrednio rejestrujesz nową umowę w swojej sieci wydobywczej.

Bonus binarny

Otrzymujesz tę premię za każdy nowy cykl ukończony w dolnej części wolumenu działalności Twojej Sieci Górniczej.

Premia pośrednia

Otrzymujesz ten bonus za każdym razem, gdy bezpośrednie skierowanie otrzymuje bezpośrednią premię.

Mega Machting

Otrzymujesz ten bonus za każdym razem, gdy bezpośredni polecający otrzymuje bonus binarny.

Bonus resztkowy 10 USD

Bonus ten otrzymasz, gdy system automatycznie odliczy opłatę serwisową od bezpośrednich wskazań.

Dzienne górnicze wydobycie z premii

Otrzymujesz ten bonus, gdy Twoje bezpośrednie skierowanie otrzymuje dzienny bonus górniczy.

Naliczona wartość Aktywności w Sieci Sprzedaży odnosi się do dolnej strony sieci wydobywczej. Wartość naliczona zostanie zresetowana do zera po wymianie na wybraną nagrodę Planu Kariery. Kwota może zostać naliczona do momentu osiągnięcia pożądanej nagrody za karierę.

Doskonała okazja biznesowa

Opinia

Projekt prosty i przejrzysty z ciekawym planem marketingowym.

Tutaj mały cytat z jednej z grup na FB

Dziś odpalamy MINING EXPRESS, w który zaangażowani technicznie są moi przyjaciele z Ukrainy Aleksey Kolesnik, oraz Mykola Maksymiv, z którym znamy się i pracujemy wspólnie od ponad 5 lat! Aleksiej i Mykola pracowali usilnie nad miejscem na kopalnie, nad dostawcą energii elektrycznej dla kopalni oraz przede wszystkim nad kontraktem na dostawę sprzętu.

(…) projekt, który przygotowywany był ponad 12 miesięcy, a w którym przy projektowaniu planu kompensacyjnego brałem czynny udział  😉 W skrócie:

 • Pakiety miningowe w kwocie 100$ , 500$ , 1200$ oraz 20000$ – pakiet pracuje tak długo jak zarobi dla Nas 200% (czyli + 100% górką)
 • Realnie stojąca i działająca kopalnia z aż 12 000 urządzeń rozmieszczonych na 67000 m2.
 • Koszt prądu w zł to około 12 groszy!
 • Wydobywane jest Ethereum, Monero oraz inne Altcoiny. Najnowocześniejsze oprogramowanie wybiera najlepszą, najbardziej opłacalną monetę dnia i ją wydobywa.
 • Codzienne automatyczne płatności w BTC i ethereum w naszym portfelu.
 • Plan kompensacyjny BINARNY, 5% z mniejszej nogi – ograniczenie max 4000$ dziennego dochodu z binarki jako zabezpieczenie naszego biznesu!

???? Zapraszam do tego krótkiego materiału wideo:

https://youtu.be/2RRwbQZeri4

???? Prezentacja – Plan marketingowy do wglądu w tym linku: http://cdn.miningexpress.com/docs/apt_me_en.pdf

Kopalnia Mining Express – od zaplecza

Kopalnia kryptowalut Mining Express kokpit 22

Utworzenie obiektu kosztowało 80 000 000$, które zostało sfinansowane przez kilku udziałowców. Powierzchnia kopalni zajmuje 67 000 m2 i zlokalizowana jest na Ukrainie, ponad 200 km od Kijowa. Ofertą dla klientów jest zakup mocy wydobywczej, czyli tzw. megahaszy, które w prostym tłumaczeniu można rozumieć jako zakup kawałka koparki.

Zanim zdecydujesz się na działania i inwestycję zastanów się mocno w jakim kierunku chcesz iść tzn. własna inwestycja, czy inwestycja i mały marketing .

Własna inwestycja

Tutaj mam do wyboru 4 pule wydobywcze: 100$ (4.5Mh/s), 500$ (22Mh/s), 1200$ (50Mh/s) oraz 22 tys $ (830Mh/s). Osobiście proponuję plan 500 lub 1200$, jak ktoś myśli o wrzuceniu 22 tys$ to proponuję zakup własnych urządzeń.

W tym przypadku nic nie musimy robić, nasza pula startuje po dwóch dniach od zakupu dając nam dzienne zyski w postaci wykopanego BTC, pula pracuje tak długo dopóki nie zarobimy 100% zysku liczone w wartości BTC (nie $).

Inwestycja i mały marketing

W przypadku powiązania inwestycji z marketingiem, w pierwszej kolejności zapoznaj się z bonusami, jakie możesz otrzymywać, bo naprawdę jest ich wiele:
http://cdn.miningexpress.com/docs/apt_me_en.pdf

Jak widzisz część bonus uzależnionych jest od posiadanej puli wydobywczej, wybierz odpowiedni dla siebie. Musisz wiedzieć, że bonusy zaczynają się od puli 500$, pula za 100$ nie kwalifikuje cię do zarabiania z marketingu, natomiast daje ci dzienne zyski w postaci urobku.

Jeśli rejestrujesz się z mojej strony to jesteś u mnie na prawej nodze w binarce, czyli to jest twoja noga sponsorska (power leg), którą ja ci po części będę budował. Twoim priorytetem jest dojść do sytuacji, aby mieć po jednej osobie na prawo i na lewo z aktywnym pakietem za min. 500$. Proponuję Ci na prawo wrzucić osobę, która wiesz, że nie będzie promować firmy lub sobie założyć drugie konto i opłacić na min. 500$, w ten sposób aktywujesz daną-prawą stronę. Następnie zmień sobie w konfiguracji ustawienia na “left” i zacznij polecać i budować grupę.

Kopalnia kryptowalut Mining Express plan referencyjny

Twoje cele kolejno to: opłacenie własnej puli, aktywacja binarki (zaproszenie 2 osób lub 1 osoba + własne drugie konto), zaproszenie 10 aktywnych osób (ranga Diamond, łapiemy się na udział w zyskach 3% z miningu całej firmy).

Kopalnia Mining Express nadaje się dla osób, których nie stać na własną koparkę lub po prostu nie chcą już ich więcej kupować.

Osoby narzekające na totalny brak kasy mogą wykazać się pracą i uzyskać wiele premii i w ten sposób zbudować sobie kapitał do przyszłych inwestycji.

Niezły projekt fajny jako alternatywa do dywersyfikacji dla zarabiających już w innych projektach.

Paweł Rżysko i wrażenia z pobytu w  Mining Express

Tu fragment wypowiedzi i zdjęcia z pobytu w Kijowie Pawła Rżysko

Całość to duży kompleks (hala + pomieszczenia biurowe) na powierzchni ponad pięciu hektarów, wykończone jak na kopalnie, w bardzo wysokim standardzie. Zadbano o wiele detali takich jak loga firmy w widocznych miejscach, sala konferencyjna, przeszklone ściany z widokiem na koparki czy duże ekrany z monitoringiem sprzętu. Wszystko robi bardzo dobre wrażenie.

Co do samego planu marketingowego to trwają jeszcze ustalenia co do jego końcowego wyglądu np. możliwość zakupu więcej niż jednej puli miningowej. Przypominam, że program mamy jeszcze w fazie prelunchu i na bieżąco zgłaszane są uwagi inwestorów, więc mogą być jeszcze jakieś jego zmiany.

Podsumowanie.
Firma fajnie może wstrzelić się w niszowy rynek tego typu programów inwestycyjnych. Wszystko wygląda bardzo poważnie, a dobry plan marketingowy z naciskiem na budowanie struktur może przyciągnąć duże grono osób. Ja to widzę jako nowszą i lepiej płacącą z miningu alternatywę BitClubu. Czyli mamy szansę wystartować wraz z projektem i spokojnie kilka lat zarabiać.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

Poruszę ostatnie zagadnienie techniczne związane z obsługą, a mianowicie wypłaty.

Każdy użytkownik po założeniu konta i wykupieniu jakiejś mocy ma do swojego konta przypisany adres BTC, na który idą jego naliczenia, widzimy to w zakładce “Wallets”.

Natomiast wszystkie bonusy związane z prowizjami i poleconymi gromadzone są w panelu i widzimy je w zakładce “Withdrawal”.

 1. Wypłata “urobku” – wchodzimy w Wallets, klikamy zielony przycisk “Send”, wklejamy adres portfela BTC, podajemy kwotę w BTC lub w dolarach i znów przycisk Send. Na maila otrzymacie PIN (4 cyfry), potwierdzacie i wypłata idzie na wasz portfel, jak normalny przelew, ja dostałem kasę po godzinie.
 2. Wypłata prowizji – tutaj najpierw musimy ją wypłacić na swój wewnętrzny portfel, wchodzimy w “Withdrawal”, mamy tam saldo do wypłaty, wpisujemy kwotę w $ i “Send request”. Zostanie pobrana prowizja 5% oraz do 48h kwota ta pojawi się na naszym Wallets. Dalsza wypłata patrz punkt 1.

Poniżej dwa screen z panelu oraz Bitrexa pokazujące, że firma płaci i jest wszystko ok.

Kopalnia kryptowalut Mining Express wypłaty 2

Kopalnia kryptowalut Mining Express wypłaty

Podsumuwując Mining Express

Obecnie pracuje 6000 urządzeń, do miesiąca ma działać 19 tys. koparek, do końca roku 70 tys. !! – to tyle odnośnie planów rozwoju ????

Wrócę do jednego z bonusów, a mianowicie w planie kariery mamy rangę “Diamond”. Aby ją zdobyć potrzebujemy 10 bezpośrednich poleconych, po 5 na prawo i 5 lewo w binarce.

Wówczas na stałe uczestniczymy w podziale z 3% miesięcznego zysku, premia ta jest wypłacana 29 dnia każdego miesiąca. Obecnie pracuje 6 tys koparek, to daje jakieś 70 tys $ przychodu dziennie, na miesiąc mamy 2 mln$, 3% z tego i do podziału mamy 60 tys $. Mam zamiar zdobyć rangę w ciągu 3 najbliższych dni, więc pod koniec tygodnia pochwalę się tym bonusem 🙂 Co miesiąc mamy czas do 28 dnia, aby otrzymać bonus 29, rangę zdobywa się RAZ, a premia jest STAŁA co miesiąc.

Pamiętajmy, że jesteśmy w fazie prelunchu i testowania wielu rozwiązań, na bieżąco zgłaszane są błędy, pomysły i uwagi inwestorów.

Poniżej krótkie video, mam nadzieję, że zauważysz potencjał tego przedsięwzięcia.

https://www.facebook.com/rzynio/videos/1861878747166032/

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

Znaleziono na YouTube

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

Nr ogł.: 1535b3528eb8642f

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
LegioBiznes.PL