Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

 

KRYPTOWALUTY OD PODSZEWKI

  • Imię: Michał
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Strona www: http://www.kryptoholik.pl
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:41
  • Wygasa: 320 dni, 14 godzin

Opis

Zapraszam wszystkich fanów technologi blockchain do odwiedzin mojego bloga. Znajdziesz na nim skondensowaną wiedzę na wiele tematów związanych z kryptowalutami.

 

http://www.kryptoholik.pl/

 

Kryptowaluty znalazły miejsce w moim portfolio w połowie zeszłego roku i od razu stałem się ich wielkim pasjonatem. Zauważyłem, że moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi przenieść moje strategie tradingowe z rynków terminowych na rynek kryptowalut. Końcem 2016 roku postanowiłem zrezygnować z pracy „zawodowego tradera” i skupić się tylko na rynku kryptowalut. Nie jestem żadnym ekspertem czy też specjalistą giełdowym. Na giełdowym floorze panuje nieustanna walka byków i niedźwiedzi o każdy przysłowiowy pens i nikogo nie obchodzą doktorzy, profesorowie czy też specjaliści a chodzi tylko o to żeby zarobić.

Na tym blogu będę się dzielił wszelką wiedzą i doświadczeniem jakie nabyłem podczas tych 11 lat swojej kariery tradingowej, Będzie teoria, analiza oraz psychologia inwestowania. Zachęcam również do śledzenia kanału na Youtube….

   

wyświetleń: 4220, dzisiaj: 3

  

Nr ogł.: 6475a9c84103dd65

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
LegioBiznes.PL