Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

od 1 zł

Legionowskie Specjały > Bistro, Cukiernia, Wypieki, Świeży Chleb…

  • Imię: Maciek
  • Kraj: Polska
  • Kod pocztowy: 05-120
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Legionowo
  • Ulica: Tadeusza Kościuszki 8A
  • Nr tel.: +48 735 444 188
  • Strona www: https://legionowskiespecjaly.pl/
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 17:07
  • Wygasa: 329 dni, 10 godzin
Legionowskie Specjały piekarnia cukiernia bistro legionowo (2)
Legionowskie Specjały piekarnia cukiernia bistro legionowo (3)Legionowskie Specjały piekarnia cukiernia bistro legionowo (4)Legionowskie Specjały piekarnia cukiernia bistro legionowo (5)Legionowskie Specjały piekarnia cukiernia bistro legionowo (1)

Opis

Historia Legionowa rozpoczyna się w XIX w. W 1877 na terenie ówczesnych dóbr hr. Potockiego powstała stacja Kolei Nadwiślańskiej Jabłonna. W tym miejscu trasa kolei przecinała się z jedną z pierwszych dróg bitych na ziemiach Polski – Traktem Kowieńskim.

W ciągu kolejnych kilku lat, przy stacji kolejowej, hrabia August Potocki założył letnisko zwane od jego imienia Gucinem (hrabiego potoczne nazywano Guciem). Dawne letnisko to teraz sam środek Legionowa pomiędzy ulicą Piłsudskiego a Warszawską (źródło: Wikipedia).

140 lat później w tym historycznym miejscu powstają Legionowskie Specjały.

Na stacji kolejowej, w miejscu, które dało początek Naszemu miastu, nie mogło zabraknąć sklepu z wyborami pochodzącymi od lokalnych producentów.

Legionowskie Specjały to niezwykłe miejsce, w którym oprócz klimatycznego wystroju znajdziemy szeroki wybór legionowskich wypieków oraz podstawowe produkty żywnościowe z innych zakątków Polski. Dostępne u nas pieczywo to chleby i bułki pszenne, pszenno – żytnie, żytnie, orkiszowe, owsiane, z pszenicy purpurowej, z mąki białej lub razowej (pełnoziarniste) – wypiekane m.in. na naturalnym zakwasie i w niewielkich piekarniach.

Nasze chleby, bagietki, bułki i bułeczki, rogale i pączki smakiem i jakością biją na głowę produkty wytwarzane w sieciowych piekarniczych molochach.

Spieszącym do pracy i nie tylko proponujemy świeże kanapki, słodkie bułeczki, drożdżówki, rogale i paluchy maślane oraz naturalne bułeczki z ziarnami.

Na miejscu przyrządzane są chrupiące zapiekanki z legionowskich bagietek i hot-dogi, których bułeczki pochodzą ze Stanisławowa pod Legionowem.

Dla pragnących zdrowia czeka wiele pro-zdrowotnych produktów – świeże oleje tłoczone na zimno w Legionowie, soki 100% tłoczone pod Grójcem oraz dostarczone codziennie świeże soki jednodniowe.

W biegu lub korzystając z chwili wytchnienia zapraszamy również na świeżo parzoną kawę lub herbatę, na wynos bądź na miejscu korzystając z miejsc siedzących w klimatyzowanym lokalu.

Legionowskie Specjały to miejsce idealne do szybkich codziennych zakupów, a także obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania Legionowa.

Nr ogł.: 2445bfc172093aee

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL