Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

od 0,40 zł

Najnowsze informacje z Miracle Tele

  • Imię: Norbert
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Opublikowany: 15 grudnia 2018 17:59
  • Wygasa: 38 dni, 5 godzin
Najnowsze-informacje-z-Miracle-Tele-660x330

Opis

Super wiadomość, ponieważ ciągle Miracle Tele dodaje więcej i bardziej pomocnych funkcji dla ekosystemu blockchain telecom, aby uczynić go bardziej intuicyjnym, by każdy z Was mógł korzystać z niego codziennie w bardziej wygodny sposób.

W przypadku, gdy otrzymasz kilka nagród z różnych tele stawek (pracujących w stosie) tego samego dnia, od teraz takie nagrody zostaną wysłane na Twoje konto w jednej transakcji, zamiast w różnych transakcjach.

Miracle Tele informacje

Ponad 6,000,000 tele żetonów zostało już  sprzedane i odliczamy!

To jest super wiadomość dla projektu-zarówno dla zespołu, jak i całej społeczności miracle tele, który posiada ponad 30,000 osób-i daje ogromny impuls energii do realizacji projektu.

Pamiętaj, że mija druga faza sprzedaży token , po której ich cena zostanie zwiększona do 0.15 EUR. O czy przeczytasz w artykule „Miracle Tele, ICO Rozpoczyna się 15 października

Kup tokeny TELE >

Informacja z Bloga firmy:

Plany na przyszłość: ekspansja w Afryce, bezpłatne korzystanie z komunikatorów i inne funkcje

Po ośmiu miesiącach ciężkiej pracy nasz ekosystem telekomunikacyjny na blockchain zdołał przyciągnąć ponad 7000 aktywnych użytkowników kart SIM na całym świecie i ponad 30 000 zarejestrowanych użytkowników, którzy kupili ponad 6 000 000 tokenów TELE.

Poza tym nasz MVP i strona internetowa przeszły wiele pozytywnych zmian, nasz niesamowity zespół niemal podwoił swoją wielkość, aby móc zaoferować Ci najbardziej spersonalizowane i wydajne usługi, a nasza społeczność wzrosła do prawie 60 000 ludzi we wszystkich mediach społecznościowych i Telegram.

Teraz, gdy wkrótce osiągniemy cel, jakim jest dotarcie do 8 000 aktywnych użytkowników kart SIM do końca 2018 roku, nowy i niezwykle ważny krok w naszej mapie drogowej wymagającej dużego wysiłku wejdzie w grę.

Aby być bardziej precyzyjnym, w Q1 i Q2 2019 planujemy dotrzeć do co najmniej 25 000 aktywnych użytkowników kart SIM i 50 000 zarejestrowanych użytkowników, a także dodać kilka ważnych nowych funkcji do naszego ekosystemu telekomunikacyjnego.

Miracle Tele nowości i opinia3

A ponieważ do tej pory naszym docelowym rynkiem telekomunikacyjnym był przede wszystkim nasz kraj ojczysty, Czechy i inne państwa członkowskie Unii Europejskiej, nasz cel dotarcia do 25 000 aktywnych użytkowników kart SIM do końca drugiego kwartału 2019 roku będzie wymagać, aby nasz projekt wszedł na nowe rynki, które oferują perspektywy wybuchowego wzrostu.

Afryka jest jednym z takich rynków, na którym szybki wzrost może być łatwo osiągnięty dzięki kwitnącemu przemysłowi telekomunikacyjnemu. To dynamiczny kontynent z populacją ponad 1,2 mld ludzi i wysokim popytem na tanie połączenia międzynarodowe i dane generowane przez dużą liczbę osób podróżujących z jednego kraju do drugiego na co dzień z powodu rodziny lub pracy.

Ponieważ w Afryce nie ma strefy wolnej od roamingu – i żadne z nich nie jest planowane w najbliższym czasie – zaczęliśmy już przygotowywać ramy prawne i strukturę handlową, a także nawiązywać więzi biznesowe dla naszej rychłej ekspansji w tym regionie.

Pierwszym rynkiem, który planujemy rozszerzyć w ciągu trzech miesięcy od teraz, jest Liberia, która stanie się naszym portalem umożliwiającym wejście do innych państw afrykańskich w 2019 roku, dając nam szansę na przyciągnięcie dziesiątek tysięcy aktywnych użytkowników kart SIM. W krótkim okresie czasu.

Nasze wejście na rynek afrykański nie oznacza jednak zaniedbania naszego regionu rodzinnego, Unii Europejskiej. Planujemy kontynuować naszą aktywną ekspansję w Republice Czeskiej i skupimy się również na innych krajach UE, takich jak Niemcy, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria i Turcja.

Decyzja o rozszerzeniu działalności w tych właśnie krajach wynikała z faktu, że Niemcy, Włochy i Hiszpania są najbardziej turystycznymi miejscami w Europie, a Szwajcaria i Turcja nie są objęte europejską strefą zakazu roamingu.

Ale to nie wszystko, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy dla Miracle Tele.

Obecnie coraz więcej czasu poświęcamy na ulepszanie naszego MVP telekomunikacyjnego, a pierwsze i drugie kwartał 2019 stają się kluczowym okresem w zakresie wprowadzania nowych funkcji o wartości dodanej, takich jak bezpłatne korzystanie z WhatsApp i telegramu z ujemnym saldem na wszystkich naszych kartach SIM i włączanie TELE zapłata za nasze usługi telekomunikacyjne.

I nie zapominajcie, że 15 stycznia nasza ICO wejdzie w drugą fazę, co oznacza, że ​​cena tokena TELE zostanie zwiększona do 0,15 EUR. A tak przy okazji, oto, na co możesz liczyć, inwestując w tokeny TELE w tym miesiącu.

BIEŻĄCE MIESIĘCZNE NAGRODY 1,66 EUR za 100 TELE

Nie przegap tego! Kup teraz tokeny TELE , stakuj je i zacznij zbierać nagrody lub zamawiaj kartę SIM, aby dzwonić i przeglądać internet w dowolnym miejscu na świecie. Weź udział w rewolucji telekomunikacyjnej i bądź na bieżąco z nowościami i aktualizacjami dotyczącymi rozwoju Miracle Tele.

Z poważaniem,

Zespół Miracle Tele

Źródło: blog Miracle Tele: https://medium.com

Kup tokeny TELE >

A jak to wygląda u mnie za ostatnie dwa tygodnie stakowania w Miracle Tele. Stakowane w stosie 3631 TELE przyniosło zarobek wciągu  2 tygodni 35,4 EUR.

Miracle Tele nowości i opinia4a

Miracle Tele nowości i opinia1a

 

Miracle Tele nowości i opinia2

Moc sieci się zwiększa i liczba nowych narzędzi i usług, i jak widzimy następny zarobek za 2 tygodnie to 1,95 EUR za 100 TELE. Czyli łatwo przeliczyć 39,14 x (1,95/2) powinno dać zarobek w wysokości  38 EUR. Czemu na 2 bo stawka jest liczona za cały miesiąc, a wypłaty są co 2 tygodnie 😉 . Czyli przychód miesięczny 76 EUR  przy tej liczbie tokenów tj. 3914 TELE.

Więcej o tokenach TELE >

        

wyświetleń: 1075, dzisiaj: 1

  

Nr ogł.: 1755c153167071bc

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL