Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

od 150zł

od 150zł ELIRTEX CODZIENNE ZYSKI ZE ZBIOROWYMI INWESTYCJAMI W NAJBARDZIEJ OBIECANE STARTUP-y (ICO)

 • Imię: Norbert
 • Kraj: Polska
 • Województwo: mazowieckie
 • Preferowana forma pracy: Praca zdalna
 • Opublikowany: 20 września 2018 20:52
 • Wygasa: 71 dni, 8 godzin
ELIRTEX CODZIENNE ZYSKI ZE ZBIOROWYMI INWESTYCJAMI W NAJBARDZIEJ OBIECANE STARTUP-y (ICO)

Opis

Platforma internetowa Elirtex to usługa inwestycyjna należąca do Elirtex Limited. Siedziba konglomeratu finansowego znajduje się w Wielkiej Brytanii i działa jako zarządzający aktywami poprzez zarządzanie kilkoma portfelami funduszy inwestycyjnych.

Docelowym rynkiem firmy są inwestorzy instytucjonalni, korporacyjni i prywatni z dowolną kwotą kapitału. Klienci są obsługiwani przez  specjalistów w synergii z analitykami firmy w Londynie i nowym oddziałem w Hongkongu, dedykowanym do obsługi dużych inwestorów.

Elirtex Limited finansuje tylko obiecujące projekty z innowacyjnymi pomysłami. Firma uważnie sprawdza każdego kandydata, aby spełnić nasze kryteria, i aby zagwarantować perspektywę maksymalnego dochodu dla każdego inwestora. Gwarantuje ich klientom bezpieczeństwo funduszy, dając pierwszeństwo jakości działań i ich rentowności z liczby skontrolowanych projektów. Elirtex Limited odpowiednio zarządza kapitałem i chroni go przed jakimkolwiek ryzykiem, dzięki w pełni wyważonemu portfelowi inwestycyjnemu.

 

PLANY INWESTYCYJNE

Polityka inwestycyjna firmy opiera się na doświadczeniu czołowych ekspertów w sektorze gospodarczym. Zespół firmy składa się z wykwalifikowanych specjalistów finansowych, najlepszych analityków i doświadczonych menedżerów od analizy ryzyka.

Strona programu >

plany inwestycyjneELIRTEX

Dokładna analiza rynku wraz ze szczegółową analizą działań startupowych pozwala im inwestować w najbardziej obiecujące projekty.

Firma na swojej stronie określa potencjalne zarobki na poziomie 180% wciągu 12 tygodni (trzy miesiące).

Kwota inwestycji : 0,005 BTC – 1 BTC – czyli można nawet zacząć od niecałych 40$ (według kursu BTC na dzień 17.09.2018 r.).

 • ROZLICZENIA CO SEKUNDĘ
 • WYCOFANIE O DOWOLNEJ PORZE DNIA
 • Metoda inwestycyjna: Bitcoin

ODPOWIEDNIE KORZYŚCI :

PONIEDZIAŁEK – 2,6%

WTOREK – 2,6%

ŚRODA – 2,6%

CZWARTEK – 2,6%

PIĄTEK – 2,6%

SOBOTA -1,0%

NIEDZIELA – 1,0%

Podsumowując 15,0 % tygodniowo : 2,6% w tygodniu 1,0% w weekend

Przy czym 100% depozytu jest ubezpieczone.

W jakie obszary inwestuje firma Elirtex by osiągnąć takie zyski

W jakie obszary inwestuje firma Elirtex

 • Zdrowie publiczne, produkty farmaceutyczne i medycyna,
 • Technologiczne i innowacyjne startupy (ICO),
 • Franchising automatów vendingowych
 • Doradztwo finansowe i zarządzanie ryzykiem
 • Rozwiązania dla firm korporacyjnych
 • Edukacyjne platformy szkoleniowe
 • Przemysł gier i rozrywki
 • Zautomatyzowane systemy sprzedaży
 • Produkcja i produkcja produktów ekologicznych

Do jej rozwoju wykorzystuje się pewien procent zysku firmy

Strona programu >

Program partnerski

Pracownicy firmy dążą do zapewnienia reputacji na całym świecie. Dlatego stworzyli program partnerski, który pozwala uzyskać pasywny dochód niezależnie od regionu zamieszkania.

Nie musisz składać depozytu, aby wziąć udział w programie partnerskim.

Program partnerski ELIRTEX

Czym jest ELIRTEX

ELIRTEX to platforma opracowana przez specjalistów ELIRTEX LIMITED w celu przyciągnięcia kapitału za pośrednictwem inwestycji online. Jej głównym celem jest uzyskanie optymalnej wydajności w najkrótszym czasie, ograniczając możliwe ryzyko finansowe.

ELIRTEX LIMITED zarządza portfelem inwestycyjnym od 2007 r., a na wiosnę 2018 r. stworzyli internetową platformę dla inwestorów indywidualnych. Ta zmiana pozwoliła rozszerzyć ich działalność i zapewnić ludziom na całym świecie możliwość otrzymywania pasywnych dochodów.

ELIRTEX LIMITED działa zgodnie ze ścisłymi przepisami brytyjskiego prawa. Możesz zapoznać się z informacjami prawnymi na stronie internetowej “United Kingdom Company House Authority”.

kontakt z ELIRTEX

Numer rejestracyjny w Wielkiej Brytanii to 11426110

Adres siedziby głównej: 22 Old Kent Road, Londyn, Wielka Brytania, SE1 5UU.

Możesz zobaczyć dokumenty rejestru, klikając poniższy link:

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/11426110

Firma udowodniła swoją wartość w Europie i niemal natychmiast zaczęła cieszyć się zaufaniem. Ponadto otworzono oddział ELIRTEX w Hong Kongu.

Więcej szczegółowych informacji prawnych na temat rejestracji firmy w Hong Kongu można znaleźć na stronie internetowej rejestru ICRIS CSC Companies Registry, Government of the Hong Kong Special Administrative Region.

Główny adres biura:

UNIt 1411, 14 / FLOOR, COSCO TOWER,

183 QUEEN’S ROAD

CENTRAL, SHEUNG WAN,

HONGKONG

Jak zostać członkiem ELIRTEX?

Musisz się tylko zarejestrować, jeśli chcesz zostać członkiem ELIRTEX. Rejestracja zajmie kilka minut. Zaraz potem możesz korzystać ze wszystkich usług platformy i czerpać zyski z rynku zbiorowego inwestowania.

Strona programu >

Akceptując warunki umowy użytkownika w trakcie procesu rejestracji, potwierdzasz, że praca z tą witryną nie jest sprzeczna z ustawodawstwem państwa, którego jesteś obywatelem, a także potwierdzasz, że jesteś pełnoletni.

Pomoc i FAQ firmy

Pomoc i FAQ firmy ELIRTEX

Na stronie znajdziesz odpowiedzi na irytujące Cię pytania w dziale FAQ, przy czym zawsze możesz szybko się skontaktować z firmą przez komunikator na platformie inwestycyjnej, lub przez formularz kontaktowy.

Plan rozwoju ELIRTEX

 Plan rozwoju ELIRTEX

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

   

wyświetleń: 491, dzisiaj: 1

  

Nr ogł.: 1055ba3eb79ae833

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

POLISH MINERS

POLISH MINERS

Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE

Kopanie kryptowalut metodą POS oraz MASTERNODE
 • Polecana książka

 • Scroll Up LegioBiznes.PL