Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

 

Opinia o kopalni kryptowalut HashFlare po pięciu miesiącach. Podatki

  • Imię: Norbert
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Legionowo
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 19:37
  • Wygasa: 67 dni, 21 godzin

Opis

Jak pisałem we wcześniejszym poście w czerwcu bieżącego roku (link poniżej), postanowiłem zainwestować, nie w wydobycie ETH (Ethereum), lecz w starego Bitcoina, którego kurs diametralnie rośnie.

Opinia o kopalni kryptowalut w chmurze HashFlare > KLIKNIJ

Ponadto bawiąc się ustawieniami o których wcześniej nie pisałem, postanowiłem podzielić się wrażeniami. Pisząc ten post wartość inwestycji 3.6 TH/s nie przedkłada się adekwatnie na wynik zarobków w chwili pisania posta (zakup 0,5 TH/s w tym samym dniu).

Jak to wygląda w HashFlare w dniu dzisiejszym, a no jak na załączonym obrazku. Zainwestowałem w SHA-256 i są wyniki (jutro znów reinwestycja 🙂 )

Tutaj najlepiej zmienić pool’e wydobycia o których wcześniej nie pisałem, dla SHA-256  ustawiono na maksa Antpool, a dla SCRYPT > F2Pool.

Skąd się to bierze, a no tu jest odpowiedź:

Rozkład mocy sieci Szacowany rozkład mocy sieci między największymi kopalniami

Poniższy wykres prezentuje udział rynkowy najbardziej popularnych kopalni Bitcoina. Powinien być tylko używany do szacowania powierzchownego i może nie być z różnych powodów dokładny w 100%. Duża ilość Nieznanych bloków nie oznacza ataku na sieć, oznacza to po prostu, że nie mogliśmy określić pochodzenia.

24 godziny – 48 godziny – 4 dni

Link do Blockchain Pool

Zawsze możemy wybrać sobie inne pool’e dodając przyciskiem Add pool, lecz te ustawienia na dzień dzisiejszy są najbardziej ekonomiczne 😉

Pisząc wcześniej wydobywając Litecoiny (metoda SCRYPT) zarobki przeliczane są na BTC > no może o tym nie wspomniałem 😉 .

W SCRYPT przychód trochę spadł, no niestety mam nadzieję, że LTC pójdzie w górę.

Podsumowując polecam kopalnię HashFlare, z uwagi na bezpieczeństwo, koszty zakupu mocy obliczeniowej oraz osiągane wydobycie. Szczególnie proponuje kopanie BTC na SHA-256 🙂

Do kopalni >

 

Jak nie wiesz o czym piszę to odsyłam do lektury

 

Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie cz. 1

Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń cz. 2

 

Drodzy użytkownicy HashFlare,

 

Przemysł kryptowalutowy zawsze był podatny na dużą zmienności, a ostatnie zmiany na skalę globalną były jednymi z najbardziej znaczących. Ze względu na deficyt sprzętu, wielu uczestników rynku, zwłaszcza producenci sprzętu górniczego, muszą dostosować swoje działania, zamówienia, warunki i ceny górników ASIC i ich dostawy.

Zgodnie z sekcją 5 Warunków korzystania z usługi HashFlare, umowy SHA-256 i Scrypt również podlegają zmianom. Zmiany, które dotyczą głównie warunków i cen umów, zaczeły obowiązywać od 1 września 2017 roku.

Nowa cena za 10 GH/s SHA-256 wynosi 2,40 USD, a 1 MH/s Scrypt kosztuje teraz 11,50 USD (staniał 🙂 ). Opłata za utrzymanie i opłata za elektryczność pozostają bez zmian.

Wszystkie nowe umowy SHA-256 i Scrypt zostaną wydane na czas określony tj. na 1 rok od momentu aktywacji. Wszystkie kontrakty SHA-256 i Scrypt aktywowane przed 01.09.2017 wygasną w dniu 31.08.2018 r.

Z poważaniem, 
LegioBiznes.pl na podstawie informacji Hashflare

 

A tu trochę informacji o podatkach ze sprzedaży kryptowalut 😉

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

Nr ogł.: 76659a301d2c040a

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
LegioBiznes.PL