Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

 

Opinia o kopalni kryptowalut w chmurze HashFlare. Kopanie BitCoin (BTC)

  • Imię: Norbert
  • Kraj: Polska
  • Kod pocztowy: 05-120
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Legionowo
  • Ulica: Jagiellońska
  • Strona www: http://legiobiznes.pl/I
  • Preferowana forma pracy: Praca zdalna
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 08:11
  • Wygasa: 89 dni, 11 godzin

Opis

Pisane na pohybel programom HYIP, które są w większości wielkim oszustwem. Inwestując w kryptowaluty stwarzam sobie realny sposób pasywnego zarabiania, oczywiście inwestując w prawdziwe, powtarzam, prawdziwe firmy.

Czy opłacalna jest własna koparka kryptowalut. PRZECZYTAJ!

 

Analizując posty na różnych forach i stronach poświęconych kopalnią kryptowalut w chmurze dot. kopalni HashFlare, wielokrotnie spotykałem się z negatywną opinią, że nie jest opłacalna. Postanowiłem jednak sam wypróbować ofertę firmy HasCoins inwestując na razie w wydobywanie BitCoin’a.

Zobacz również

 

Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie cz. 1

Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń cz. 2

 

Po pierwszych inwestycjach na początku maja 2017 r. byłem bardzo mile zaskoczony, gdyż opinie się wcale nie potwierdziły. Przy rosnącym kursie BTC z 1 MH/s otrzymujemy około 0,00002765 BTC, to jest w przybliżeniu według kursu na dzień 14.06.2017 r. – 0,08 $ – nieraz jest to 0,10$. Reasumując inwestycja 13,5$ za 1 MH/s zwraca się wciągu  4,5 miesiąca, dalej to czysty zysk.

Przypominam, że przy zakupie metody wydobywczej Scrypt lub SHA-256, umowa jest na czas nieoznaczony tj. do czasu opłacalności wydobycia BitCoina lub zakończenia jego wydobycia. Cena BTC cały czas rośnie,  co wpływa jeszcze bardziej na opłacalność wydobycia.

Ile czasu można jeszcze kopać BTC? – moja opinia

Może to jeszcze trochę potrwać analizując obliczenia przeprowadzone przez fachowców w branży kryptowalut. Odsyłam do artykułu http://bitcoin.pl/wiadomosci/ciekawostki/1196-szacujemy-liczbe-wszystkich-dostepnych-i-utraconych-bitcoinow .

Wracam do tematu opiniowania kopania w HashFlare

W załączeniu poniżej przedstawiam analizę wydobycia BTC w różnych okresach czasu, gdzie widzimy rzeczywisty stan osiągów kopalni HashFlare.

Do kopalni >

Według mnie są to zbliżone osiągi do wartości otrzymywanych na własnych koparkach po odliczeniu kosztów energii elektrycznej itp. Ktoś może się z tą opinią nie zgodzić, ale trzeba wziąć jeszcze pod uwagę możliwe uszkodzenia sprzętu, czasu serwisowania oraz innych czynników, które wpływają na koszty wydobycia. Przy czym kopalnia HashFlare jest dla każdego, nie wszystkich stać na wydanie ok. 12 000, 00 zł na koparkę :-).

Moje inwestycje w kopalni HashFlare

Żeby nie być gołosłownym poniżej przedkładam listę inwestycji – zakup mocy obliczeniowej.

Po dokonaniu każdego zakupu mocy, otrzymujemy z firmy  HasCoins fakturę na maila.

Czy łatwo inwestować w wydobycie BTC w HashFlare?

Nasuwa się pytanie, czy inwestycje w wydobycie w kopalni HashFlare wymaga wiedzy specjalistycznej i czy są jakieś ukryte problemy. Odpowiem okólnikowo nic prostszego, jeżeli ktoś posiada portfel BTC lub inny do dokonania płatności za usługę w powyższej firmie.

Jeśli nie posiadasz portfela przeczytaj poniższy artykuł.

 

Co to jest BitCoin, z czym się to je, i gdzie go kupić?

 

Na początku musimy wybrać sposób wydobycia ja preferuje Scrypt

Następnie klikamy na wózeczek. Przesuwamy suwaczek na żądaną wartość MH/s, wszystko zależy od posiadanych środków :-). Poniżej suwaka widzimy cenę podaną w USD oraz BTC. Klikamy przycisk PROCEED.

Otwiera nam się okienko, jeśli chcecie rabacik 🙂 w wysokości 10% kliknijcie na przycisk REDEEM CODE i wpiszcie kod: 6C2CB405.

Następnie klikamy przycisk SEELECT PAYMENT METHOD, gdzie wyskakuje nam okienko poniżej – wybieramy sposób płatności.

Po wybraniu naszym ukaże się okienko,

po zaznaczeniu

Wciskamy przycisk CONFIRM. Wyskoczy okienko, klikamy przycisk PAY WITH BITCOIN (dla innych płatności wyskoczy inne okieneczko 🙂 ).

Po wciśnięciu przycisku PAY WITH BITCOIN otrzymamy okno z systemu płatności, gdzie uzyskujemy adres BTC i kwotę do zapłacenia, która musimy przelać z portfela – realizacja jak zwykły przelew, gdzie adres BTC jest kontem przelewu, a wartość BTC kwotą do przelania. Po zamknięciu transakcji możemy się cieszyć naszymi zarobkami w HashFlare – proste :-).

Przypominam, że w ustawieniach konta podajemy adres swojego portfela BTC, na który maja być przelewane zarobki.

 

Ponadto istnieje możliwość automatycznych reinwestycji za pomocą przycisku REINVEST, znajdującego się na głównej stronie naszego panelu.

Dla ułatwienia polecam portfel naszej rodzimej firmy BitBay – kliknij baner 🙂 .

Moje podsumowanie opinii o kopalni w chmurze HashFlare

Kopalnia dla każdego, z realną możliwością osiągnięcia zysku zarówno podczas kopania, jak podczas wzrostu ceny kryptowaluty tzw. binarka. Załóżmy, że cena BTC na razie podskoczy powyżej 3000 USD (analitycy przebąkują, że może nawet kosztować 10 000 USD, ale przepraszam ja tu nie jestem od spekulacji i nie jestem wyrocznią 🙂 ), więc inwestycja może zwrócić o wiele szybciej. W najbliższym czasie planuje zainwestować jeszcze w ETH w tej firmie, mimo że kontrakt jest tylko na rok, gdzie w  Genesis Mining na dwa lata. Po inwestycji podzielę się z Wami moją opinią.

No i jak tu się zgodzić z opinią innych. Jak nie spróbójesz to się nie przekonasz 😉

Do kopalni >

Przeczytaj również artykuły

 

Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie cz. 1

Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń cz. 2

 

Drodzy użytkownicy HashFlare,

 

Przemysł kryptowalutowy zawsze był podatny na dużą zmienności, a ostatnie zmiany na skalę globalną były jednymi z najbardziej znaczących. Ze względu na deficyt sprzętu, wielu uczestników rynku, zwłaszcza producenci sprzętu górniczego, muszą dostosować swoje działania, zamówienia, warunki i ceny górników ASIC i ich dostawy.

Zgodnie z sekcją 5 Warunków korzystania z usługi HashFlare, umowy SHA-256 i Scrypt również podlegają zmianom. Zmiany, które dotyczą głównie warunków i cen umów, zaczeły obowiązywać od 1 września 2017 roku.

Nowa cena za 10 GH/s SHA-256 wynosi 2,40 USD, a 1 MH/s Scrypt kosztuje teraz 11,50 USD (staniał 🙂 ). Opłata za utrzymanie i opłata za elektryczność pozostają bez zmian.

Wszystkie nowe umowy SHA-256 i Scrypt zostaną wydane na czas określony tj. na 1 rok od momentu aktywacji. Wszystkie kontrakty SHA-256 i Scrypt aktywowane przed 01.09.2017 wygasną w dniu 31.08.2018 r.

Z poważaniem, 
LegioBiznes.pl na podstawie informacji Hashflare

Nr ogł.: 4045972ea28ce479

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL Secured By miniOrange