Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

 

Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń

 • Imię: Norbert
 • Kraj: Polska
 • Województwo: mazowieckie
 • Preferowana forma pracy: Praca zdalna
 • Opublikowany: 8 maja 2017 22:01
 • Wygasa: 180 dni, 1 godzina

Opis

Witam w drugiej części prezentacji „moim zdaniem” najlepszych koparek kryptowalut na globalnym rynku, o długotrwałym wydobyciu. Jeśli myślisz, że będzie tu mowa o tzw. „kranikach” i pseudo-koparkach w chmurze to nie czytaj tego artykułu ,szkoda twojego czasu. Tutaj opisane są możliwości wydobywania walut crypto przez długie lata.

W pierwszej części zostały opisane kopalnie kryptowalut BW, ViaBTC, Bitcoin Indie ™, który to artykuł możesz przeczytać z linku poniżej.

Prawdziwe kopalnie kryptowalut, znajdziesz je na Blockchain’ie cz. 1

A więc przystępujemy do dalszego kopania (miningu), celem pozyskania jak największej liczby kryptomonent. Dzisiaj opisze koparki w chmurze, które są dostępne dla każdego. Przypominam opisuje w tych artykułach prawdziwe firmy, które funkcjonują na rynku od wielu lat, nie są to programy typu HYIP.

Uważajcie w sieci, dużo stron typu HYIP próbuje się podszyć pod opisywane firmy, gdzie nawet wygląd stron do złudzenia przypomina oryginał np.: hashflares.com

 

HashFlare Koparka kryptowalut  w chmurze

HashFlare Koparka w chmurze to nowy zakres usług cloudmining obsługiwany przez zespół ekspertów cryptominingu. Zespół ma ponad 3-letnie doświadczenie w dziedzinie wydobywania kryptowalut . Za cel, firma postawiła sobie, udostępnienie wydobycie dla wszystkich użytkowników, niezależnie od wieku, lokalizacji inwestycji, problemów technicznych (chodzi tu wiedze ekspercką, której przeciętny Kowalski nie posiada) lub doświadczenie. Kopalnia w  chmurze HashFlare  oferuje unikalną możliwość dla górnictwa przy niskim koszcie wejścia oraz minimalnym ryzyku i kosztach, co jest przeciwieństwem do tradycyjnych modeli górnictwa, które dotyczą zamówień, utrzymania i konfigurację wysoce wyspecjalizowanego sprzętu.

Zespół HashFlare

SERGEI POTAPENKO ZAŁOŻYCIEL I CEO

NIKOLAY PAWŁOWSKIEGO VP, BUSINESS DEVELOPMENT

WITALIJ PAWŁOW DYREKTOR WYROBÓW

Krótko o historii i możliwościach HashFlare

HashFlare jest oddziałem HashCoins – firmy założonej w 2013 roku, znanej z produkcji i sprzedaży sprzętu górniczego do kopania kryptowalut. Firma posiada bogate doświadczenie i bardzo dobre informacje zwrotne od klientów, budzi pełne zaufania i gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji.

Chmura wydobycie jest nową koncepcją, w której użytkownik otrzymuje wysoki zysk bez ryzyka utraty zainwestowanych środków, a mianowicie: cryptocurrencies górniczych na zdalnie zarządzanych urządzeniach – to pozwala uniknąć kosztów z waszej strony tj.: sprzętu, energii, napraw itp.

Jest to takie same jak w zwykłym górnictwo, chmura wydobycie łączy moc górniczą do basenów w celu uzyskania większych korzyści ze względu na wspólne wysiłki wszystkich hashrate podłączonego do basenu wydobycia kryptowalut (czyli basen np.: kopiemy BitCoina). Pozwala nam to na płynne przejście z wydobycia BTC na Ethereum lub Dash.

Co możemy kopać w HashFlare, płatności

 • SHA-256 kontrakt na czas nieokreślony, póki będzie to opłacalne cena min. 1,2$ za 10 Gh/s
 • Scrypt podobnie jak SHA, cena min. 13,5$ za 1 Mh/s
 • ETHASH kontrakt na rok, cena min. 2,2$ za 100 kh/s
 • x11(DASH) kontrakt na rok, cena min. 5.8$ za 1 Mh/s

Do wykopania jest: Bitcoin,Ethereum i Dash.

Akceptowane systemy płatności: BTC, karta kredytowa i systemy płatności online taki jak Payeer czy Webmoney

Min. wypłata to: BTC 0.0004, ETH 0,0007, DASH 0,007

Naliczania są codzienne, mamy funkcję którą pozwala automatycznie reinwestować zarobione środki w wybrany kontrakt 🙂 . Roczny ROI 240%

Do kopalni >

PODCZAS REJESTRACJI WPISUJĄC KOD 6C2CB405 OTRZYMASZ 10% zniżki na Twoje zamówienie

 

Aby wybrać najbardziej optymalną walutę możemy skorzystać z takich stron jak CoinWarz, gdzie po wprowadzeniu wszystkich danych takich jak dysponowana przez nas moc obliczeniowa oraz koszty prądu (w przypadku kopania w chmurze wynoszą one 0$) zostają nam zaprezentowane najbardziej opłacalne monety.

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Jest to prawdziwa kopalnia a nie hiyp więc na prawdę warto w to wejść zwrot wkładu przy Scrypt około 96 dni.

 

Drodzy użytkownicy HashFlare,

 

Przemysł kryptowalutowy zawsze był podatny na dużą zmienności, a ostatnie zmiany na skalę globalną były jednymi z najbardziej znaczących. Ze względu na deficyt sprzętu, wielu uczestników rynku, zwłaszcza producenci sprzętu górniczego, muszą dostosować swoje działania, zamówienia, warunki i ceny górników ASIC i ich dostawy.

Zgodnie z sekcją 5 Warunków korzystania z usługi HashFlare, umowy SHA-256 i Scrypt również podlegają zmianom. Zmiany, które dotyczą głównie warunków i cen umów, zaczeły obowiązywać od 1 września 2017 roku.

Nowa cena za 10 GH/s SHA-256 wynosi 2,40 USD, a 1 MH/s Scrypt kosztuje teraz 11,50 USD (staniał 🙂 ). Opłata za utrzymanie i opłata za elektryczność pozostają bez zmian.

Wszystkie nowe umowy SHA-256 i Scrypt zostaną wydane na czas określony tj. na 1 rok od momentu aktywacji. Wszystkie kontrakty SHA-256 i Scrypt aktywowane przed 01.09.2017 wygasną w dniu 31.08.2018 r.

Z poważaniem, 
LegioBiznes.pl na podstawie informacji Hashflare

 

Pomiędzy trochę o kryptowalutach

 

https://youtu.be/Wy4vzbP7lyc

 

 

Kopalnia w chmurze – Genesis Mining

Genesis Mining została założona pod koniec 2013 roku założyciele firmy to światowej klasy specjaliści kryptowalut. W rankingu NR 1 wśród wszystkich kopalni  pod względem technologicznym. Roczna efektywność czyli tzw. ROI 166% ( tu trzeba zwrócić uwagę, że HashFlare na skrypcie osiąga 240% 🙂 ). Ponieważ w Genesis Mining baza użytkowników urosła i zostały utworzone nowe gospodarstwa górnicze potrzeba było zatrudnić kilka dodatkowych osób, w szczególności programistów i inżynierów.

Założyciele Genesis-Mining

Marco Streng CEO Grupa Genesis / Współzałożyciel
Matematyk i wcześnie Bitcoin inwestor

Dr Marco Krohn CEO Grupa Genesis / Współzałożyciel
fizyka matematyczna

Jakov Dolic Kierownik Sprzedaży / Współzałożyciel
niemiecki przedsiębiorca

 

Stefan Schindler CTO
CTO Genesis Mining

Prostota systemu zarządzaniem kopalnią Genesis Mining

Genesis Mining oferuje elegancki i łatwy sposób inwestowania Twoich funduszy w mining w chmurze. System został tak skonstruowany, aby był odpowiedni dla tych, którzy są nowicjuszami w świecie walut kryptograficznych, a także dla ekspertów kryptowalut i inwestorów na dużą skalę. Genesis Mining jest pierwszą dużą firmą, która korzysta z wielu algorytmów wydobywczych w chmurze i jest alternatywą dla tych, którzy chcieliby zaangażować się w wydobycie Bitcoin’a i innych kryptopwalut.

Przykładowe ceny w kopalni Genesis Mining

 • BTC na czas nieokreślony min. 0.2 TH/s  – 30.00 $
 • Ether (ETH) na 2 lata – min. 1 MH/s – 29.99 $
 • Monero na 2 lata – min. 60 H/s – 49.99 $

Co możemy wydobywać: Bitcoin, Litecoin, Dash (X11), Ether, Zcash, Monero

Nie będę się tu rozpisywał z uwagi, że strona jest obsługiwana również w języku polskim co z pewnością ułatwi Państwu pracę wydobywczą 🙂 .

 

Kod bonusowy na 3% zakupu mocy (przy każdym zakupie) to:

F0ytMg

Do kopalni >

Kopalnia w chmurze EOBOT i nie tylko

EOBOT czyli bardzo łatwy w obsłudze serwis który pozwala nam na wydobywanie kryptowalut poprzez nasze urządzenie (telefon, tablet komputer), lub w chmurze co czyni go konkurencyjnym sposobem na wydobywanie kryptowalut . Serwis jest własnością EOBOT INC. i może pochwalić się żywotnością, aż od 2013 roku.

Jak można wyczytać na stronie, inwestycja zaledwie dziesięciu dolarów pozwala na zauważalne rezultaty – mimo to, możemy rozpocząć bez wkładu własnego.

Eobot jest to cloud mining został uruchomiony na początku 2014 roku.

Obecnie wykopują na sprzęcie Antminer S5,S7 i S9.

Co najważniejsze strona ma wbudowany faucet za który możemy wykupić moc obliczeniową lub po prostu trzymać.

Codziennie za logowanie się na stronę dostaje się 1 dogecoina.

Obsługa strony EOBOT

Strona jest intuicyjnie bardzo prosta w obsłudze, wszystko czego chcemy się o niej dowiedzieć, możemy tam znaleźć.

Co możemy kopać w EBOT, płatności

Wypłata Minimum:

 • BTC,
 • 2 ETH/LTC/DASH,
 • 0 STEEM/CURE/PPC,
 • 10 XRP/XMR/FCT/LSK/BLK,
 • 100 DOGE/VOX/MAID/GRC,
 • 1000 BTS/XEM/BCN,
 • 10000 RDD,
 • 1g GOLD

Płatność: kartą kredytową lub którakolwiek z dostępnych kryptowalut.

Kryptowaluty: BTC, ETH, LTC, STEEM, DOGE, XRP, DASH, RDD, BTS, CURE, XEM, XMR, VOX, FCT, BCN, PPC, LSK, MAID, BLK, GRC, GOLD, BPPD , PPD

Co najlepsze możemy kopać sami, wszystko aplikacje potrzebna do tego znajdują się na stronie.

Kontrakty na moc mamy od 24h do 5 lat.

Mimo wszystko, żeby nikt nie myślał, że jest jakieś oszustwo – jeśli dysponujesz oprogramowaniem jak CPU Miner lub GPU Miner – możesz rozpocząć kopanie używając pool’a którego serwis Ci udostępnia.

A teraz do rzeczy, jak ustawić kopanie w EOBOT?

Jest to banalnie proste! Po zalogowaniu się do serwisu klikamy ustawiając w jakiej walucie chcemy przeliczenie stanu konta oraz co chcemy wydobyć.

 • Cloud SHA-256 3.0 5 Year Rental – czyli podstawowe wydobywanie na okres pięciu lat, dodaje nam prędkość.
 • Cloud SHA-256 4.0 24 Hours Rental – szybszy sposób, lecz krótki.
 • Cloud Scrypt 24 Hours Rental – również krótki sposób, dodaje nam prędkość ogólną a oprócz tego dodaję nam litecoin.
 • Cloud Folding 24 Hour Rental – jak w każdej opcji daje nam prędkość a dodatkowo wydobywa przez 24 godziny cure.
 • Cloud Folding 1 Year Rental – jak wyżej, lecz opcja na rok.
 • Cloud SETI 1 Year Rental – roczna wersja wydobywania z dodatkiem grid.

Jakie ceny w EOBOT?

 • Za 1 GH/s 0.19$ – dla GHS 3.0 (SHA-256)
 • Za 1 GH/s 0.26$ – dla GHS 4.0 (SHA-256)

Przykłady Chmura SHA-256 4,0 EOBOT najniższy zakup

Cena zakupu   Miesięczne wypłaty górnicze *         Górnictwo break-even Miesiące *

USD     $0.260   $0.0161         16.15

BTC     BTC     0.0002 BTC     0.0000 BTC     16.15

ETH     ETH     0.0027 ETH     0.0002 ETH     16.15

LTC      LTC      0.0084 LTC      0.0005 LTC      16.15

STEEM STEEM 0.5020 STEEM            0.0311 STEEM            16.15

DOGE  DOGE  174.5322 DOGE          10.8076 DOGE            16.15

XRP      XRP      1.9339 XRP     0.1198 XRP     16.15

DASH   DASH   0.0025 DASH   0.0002 DASH   16.15

GNT     GNT     1.0341 GNT     0.0640 GNT     16.15

BTS      BTS      6.5158 BTS      0.4035 BTS      16.15

CURE   CURE   3.9781 CURE   0.2463 CURE   16.15

XEM    XEM    2.6154 XEM    0.1620 XEM    16.15

XMR    XMR    0.0085 XMR    0.0005 XMR    16.15

ZEC      ZEC      0.0025 ZEC     0.0002 ZEC     16.15

FCT      FCT      0.0243 FCT      0.0015 FCT      16.15

BCN     BCN     432.3129 BCN 26.7701 BCN   16.15

REP      REP      0.0144 REP     0.0009 REP     16.15

LSK      LSK      0.3902 LSK      0.0242 LSK      16.15

MAID   MAID   0.7279 MAID  0.0451 MAID  16.15

USD     USD     0.2600 USD     0.0161 USD     16.15

GRC     GRC     12.7102 GRC   0.7871 GRC     16.15

Do kopalni >

 

Na koniec mój mały komentarz

Analizując rankingi kopalni należy zauważyć że:

Genesis Mining – zajmuje I miejsce z oceną 9.9 na 10 mimo, że rocznie można osiągnąć zarobek na poziomie 166% ROI. Natomiast HashFlare zajmuje II miejsce z oceną 9.7 na 10 mimo, że za pomocą Scrypt można osiągnąć 240% ROI. Mimo to postanowiłem zainwestować w obydiwie kopalnie. Pozostałe przedsiębiorstwa górnicze w tym poście osiągają ROI na poziomie 166-175%. Chociaż wybór to rzecz gustu 🙂 .

 

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

Nr ogł.: 9475910cc9230039

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

4 komentarze aby “Prawdziwe Kopalnie kryptowalut, dla każdego i na każdą kieszeń”

 1. Dodaję ten tekst do zakładek 😀

 2. Dodaję ten tekst do zakładek 😀

 3. Dodaję ten tekst do zakładek 😀

 4. Hej! Niesamowity artykuł. Pokryłeś wszystko bitcoinami, które ludzie powinni wiedzieć. Zasubskrybowałem twoją listę mailową, więc za każdym razem, gdy opublikujesz nowy artykuł, mogę go aktualizować. Udostępniaj dalej takie artykuły. Twoje zdrowie!.
  ARKONIX GmbH

Zostaw odpowiedź

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES

Popularne ogłoszenia dzisiaj

LegioBiznes.PL