Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

za darmo zł

Świetny projekt z możliwością darmowego zarabiania kryptowalut i wydobyciem POS

  • Imię: Norbert
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Preferowana forma pracy: Praca zdalna
  • Opublikowany: 20 października 2018 13:37
  • Wygasa: 220 dni, 18 godzin
btcpop faucet i kopalnia kryptowalut POS

Opis

Poszukując holendernie olbrzymie zasoby  internetu i czytając  różne artykuły natknąłem się  na świetny projekt oparty o technologię blockchain, a jest nim BtcPop.

Może nie jest, aż tak znany jak opisywane już wcześniej projekty, których działanie opiera się o sposób wydobywczy POS i Masternode, ale jest godny uwagi na możliwość darmowego pozyskiwania kryptowalut no i oczywiście ich pomnażaniu.

Przypomnę, że na darmowe pozyskanie „monet” crypto pozwala nam też  program  Stakecube, o którym możesz przeczytać w artykule „Gdzie kopać kryptowaluty metodą POS lub Masternode ?

Nie chcę tu się rozpisywać  o sposobie działania i funkcjach  BTCPop, ale projekt pozwala na wiele tj. m.in.:

  • BTCpop oferuje pożyczki peer to peer oparte na reputacji, a nie na wynikach kredytowych.
  • Finansowanie startupów, IPO.
  • Wymiana kryptowalut,
  • Kopanie kryptowalut metodą POS

Strona kopalni POS

Czyli podsumowując  BTCPOP oferuje usługi w zakresie bankowości P2P.

Ale do życzy, nie będę tu opisywał poszczególnych funkcjonalności systemu tylko skupię się tym razem na darmowym pozyskiwaniu kryptowalut  i ich pomnażaniu.

Po zalogowaniu się do systemu naszym oczom ukarze się Panel Główny i zakładka  Faucets.

POS Staking faucets 2

btcpop faucet i kopalnia kryptowalut POS

Tutaj co 30 minut możemy uzyskać daną kryptowalutę, klikając na jedną z nich  i potwierdzając naszym Nickiem w systemie.

btcpop faucet i kopalnia kryptowalut POS

btcpop faucet i kopalnia kryptowalut POS

No i co ciekawe wszystkie dostępne kryptowaluty są wydobywane metodą POS. Po tych czynnościach po 24 godzinach nasze środki lądują na naszym wewnętrznym portfelu, który z automatu zaczyna pomnażać naszą crypto.

btcpop faucet i kopalnia kryptowalut POS

Na dzień pisania artykułu, ja wybrałem sobie token 808 :

, a dlaczego bo uzyskuje się go dużo i jest to w miarę nowa kryptowaluta z dobrymi prognozami  (no jak każda 😉 ), wybór crypto jednak pozostawiam Wam. Warto czytać co reprezentuje sobą firma, a zanim stojący token, w który chcemy zainwestować. Warto czytać ROAD MAP, a przedewszystkim czy firma dysponuje już jakimś produktem , który chce wdrożyć tylko potrzebuje pozyskać środki jak np.: Miracle Tele.

Moja opinia o BtcPop

Projekt można traktować jako kranik cryptoPOS, ale pozwala na wiele więcej  tzn. inwestycje kopanie metodą POW  (cloud mining), finansowanie obligacji, pożyczki crypto i wiele innych. System posiada już ponad 30 tysięcy użytkowników , których ilość diametralnie każdego dnia przybywa. Potwierdzone  wypłaty przez mojego kolegę Piotra Grada, którego film poniżej prezentuję. Projekt wart uwagi i obserwacji jego rozwoju .

Staking Exchange - 300x250

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

 

 

Nr ogł.: 1415bcb11ce45ed6

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL