Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

250 zł

Ledger Nano S, popularny portfel sprzętowy na kryptowaluty!

Ledger Nano S, popularny portfel sprzętowy na kryptowaluty!

Opis

Firma Ledger zajmuje się sprzedażą portfeli sprzętowych crypto od wielu lat… Jest to najlepszy portfel na kryptowaluty, który pozwoli Ci na bezpieczne przechowywanie Twoich cyfrowych aktywów.

Pamiętaj takie urządzenia kupuj tylko u producenta, lub zaufanych dystrybutorów. To dla bezpieczeństwa Twoich kryptowalut, gdyż urządzenie z drugiej ręki może mieć skopiowane klucze prywatne…

Rodzaje portfeli kryptowalutowych>

Ledger Nano S

Benchmark bezpieczeństwa kryptograficznego

Chroń swoje zasoby kryptograficzne za pomocą najpopularniejszego portfela sprzętowego wielowalutowego na rynku. Ledger Nano S jest zbudowany na bazie bezpiecznego chipa, zapewniając optymalne bezpieczeństwo.

Zamów u producenta>

Najnowocześniejsze zabezpieczenia

Twój klucz prywatny dający dostęp do twoich monet nigdy nie zostanie ujawniony. Jest on chroniony w bezpiecznym chipie zablokowanym kodem PIN, tym samym typem chipa używanym do paszportów i kart kredytowych.

JEDYNY PORTFEL SPRZĘTOWY Z BEZPIECZNYM CHIPEM Z NIESTANDARDOWYM SYSTEMEM OPERACYJNYM (OS), BEZ KOMPROMISÓW MIĘDZY BEZPIECZEŃSTWEM A WYGODĄ

Podczas gdy wiele portfeli sprzętowych dostępnych na rynku ma “prosty” chip, wszystkie portfele sprzętowe Ledger są wyposażone w “układ karty inteligentnej”, który zawiera bezpieczny element. Ten rodzaj mikroukładu jest wykorzystywany w bardzo bezpiecznych aplikacjach, takich jak ochrona danych biometrycznych w paszportach lub informacje o kartach kredytowych.

W szczególności chip z bezpiecznym elementem jest odporną na manipulacje platformą sprzętową, zdolną do bezpiecznego hostowania aplikacji i przechowywania poufnych i kryptograficznych danych. Innymi słowy, bezpieczne układy elementów są niezwykle trudne i kosztowne, aby hakować, podczas gdy “proste” układy, nawet z ochroną oprogramowania, wymagają znacznie mniejszego wysiłku.

Bezpieczne chipy poddawane są zaawansowanym zewnętrznym procesom oceny i certyfikacji, poprzez jednostki certyfikujące, takie jak Common Criteria i EMVCo, aby potwierdzić ich solidność i bezpieczeństwo.

Dodatkowo, Ledger opracował własny bezpieczny system operacyjny o nazwie BOLOS – elastyczny i otwarty system ułatwiający obsługę wielu zasobów kryptograficznych. Dzięki temu portfele sprzętowe Ledger oferują unikalne połączenie najnowocześniejszych zabezpieczeń (bezpiecznego elementu) i wygody użytkownika (BOLOS), jednocześnie zapewniając, że zasoby kryptograficzne będą odporne na nawet wyrafinowane ataki.

Wielowalutowy

Ledger Nano S obsługuje ponad 1100 kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum i XRP, umożliwiając zarządzanie wieloma zasobami za pomocą tego samego portfela sprzętowego.

Lista crypto, strona producenta>

Prostota

Urządzenie kontrolowane jest tylko przez 2 przyciski, a wszystkie działania można sprawdzić na ekranie. Aplikacja Ledger Live Companion umożliwia łatwe zarządzanie transakcjami kryptograficznymi.

Rozpoczęcie korzystania z zasobów kryptograficznych może być mylące. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy Ledger Nano S, aby był tak prosty i łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe, a jednocześnie zawierał wyrafinowane zabezpieczenia, które chronią Twoje zasoby.

Wszystkie twoje działania w Ledger Nano S są widoczne na ekranie urządzenia, dzięki czemu możesz kontrolować, co się dzieje w danym momencie i bezpiecznie weryfikować każdą transakcję. Urządzenie ma również intuicyjną nawigację: wszystkie czynności są kontrolowane tylko przez 2 przyciski.

Ledger Live, aplikacja towarzysząca do urządzenia Ledger, zawiera proste, krok po kroku procesy, które ułatwiają bezpieczną i interaktywną interakcję z Twoim urządzeniem Ledger.

Kopia zapasowa i przywracanie

Twoje aktywa kryptograficzne pozostają bezpieczne, nawet jeśli stracisz Ledger Nano S: poufna zwrotna kopia zapasowa tworzy kopię zapasową twojego urządzenia, a twoje konta mogą być łatwo przywrócone na dowolnym urządzeniu z księgowością.

Twój portfel sprzętowy Ledger Nano S przechowuje twoje klucze prywatne, które umożliwiają autoryzację transakcji za pomocą Bitcoin, Ethereum, Ripple lub dowolnego kompatybilnego zasobu kryptograficznego. Jednak same aktywa pozostają na blockchain.

Jeśli Twój portfel sprzętowy Ledger Nano S zostanie skradziony, zagubiony lub utracisz dostęp do swoich kont kryptograficznych, możesz łatwo przywrócić swoje konta. Po prostu użyj 24-zwrotowej frazy odzyskiwania, która została podana podczas inicjowania urządzenia, aby przywrócić konta w innym urządzeniu Ledger (wydrukuj ją lub zapisz !!! Schowaj w bezpiecznym miejscu!!!)

Twoje konta zostaną natychmiast przywrócone, a Ty znowu będziesz w stanie bezpiecznie zarządzać swoimi zasobami kryptograficznymi.

Łatwy w użyciu interfejs ukrywający najnowocześniejsze zabezpieczenia

EKRAN

Ledger Nano S posiada ekran wyświetlacza, dzięki czemu można szybko sprawdzić wszystkie wrażliwe operacje.

GUZIKI

Każda operacja na Twoim Ledger Nano S jest kontrolowana tylko przez 2 przyciski. Bezpieczne transakcje aktywów kryptograficznych nigdy nie były tak proste!

APP

Aplikacja towarzysząca Ledger Live umożliwia łatwe sprawdzanie salda i wysyłanie lub otrzymywanie zasobów kryptograficznych.

BEZPIECZNY CHIP

Ledger Nano S został zaprojektowany z myślą o solidnym, bezpiecznym chipie, zaprojektowanym tak, aby wytrzymywał wyrafinowane ataki: twoje prywatne klucze są bezpiecznie izolowane wewnątrz urządzenia.

TAMPER PROOF

Nie ma potrzeby stosowania naklejki zapobiegającej nieuprawnionemu manipulowaniu w celu ochrony urządzenia! Bezpieczny chip sprawdza integralność twojego urządzenia za każdym razem, gdy jest włączone – o wiele lepiej niż jakakolwiek naklejka.

BOLOS

Portfele sprzętowe Ledger są zasilane przez BOLOS ™, unikalny, zastrzeżony system operacyjny opracowany przez Ledger. BOLOS tworzy indywidualną osłonę wokół każdej aplikacji na urządzeniu, zapewniając, że nie będą one miały dostępu do poufnych informacji.

Najpopularniejszy bezpieczny portfel aktywów kryptograficznych

1,441,683

Ledger Nano S sprzedawany na całym świecie

Zawartość pudełka

1 portfel sprzętowy USB, 1 kabel USB

Wymiar i waga

Rozmiar: 56,95 x 17,4 mm x 9,1 mm

Ciężar: 16,2 g

Materiały

Szczotkowana stal nierdzewna i plastik.

Nie wymaga baterii.

Mikrokontrolery i złącze

Złącze: USB Type Micro-B.

Poziom certyfikacji: CC EAL5 +.

Chipy: ST31H320 (bezpieczne) + STM32F042.

Zgodność

64-bitowy system Windows (8+), 64-bitowy system Mac OS (10.8+) lub 64-bitowy system Linux. Wymaga jednego portu USB do podłączenia Twojego Ledger Nano S.

Wsparcie kryptograficzne

Message Digest: RIPEMD160, SHA224, SHA256, SHA384, SHA512, SHA3, SHA3-XOF, KECCAK, BLAKE2B, Grøstl
Cryptography Key, with key generation:
DES (56, 112, 168 bits), AES (128, 192, 256 bits),
ECC (256 bits), RSA (1024, 2048, 3072,4096 bits) RSA encryption with PKCS1 v1.5, PKCS1 OEAP, NOPAD schemes HMAC Signature: HMAC-SHA256, HMAC-SHA512 RSA Signature with PKCS1 v1.5, PKCS1 PSS schemes Elliptic Curve Signature: ECDSA/EC-Schnorr (SECP256K1, SECP256R1, Brainpool256R1, Brainpool256T1), EdDSA (Ed25519) Elliptic Curve Diffie Hellman: ECDH (SECP256K1, SECP256R1, SECP521R1,
Brainpool256R1, Brainpool256T1, Curve25519) Symmetric Cryptography: DES, Triple-DES, AES with ISO9797M1,
ISO9797M2, NOPAD schemes Random Number Generation: RND, Prime RND (hardware support TRNG), NIST SP 800-90A CTR DRBG

Zamów u producenta>

Zobacz inne modele LEDGER>

Nr ogł.: 4645c7b7db777fb3

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL