Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

625 zł

TREZOR Model T, portfel sprzętowy crypto

TREZOR Model T, portfel sprzętowy crypto

Opis

Firma TREZOR jest konkurencyjną firmą dla Ledgera zajmuje się sprzedażą portfeli sprzętowych crypto… Jest to jeden z najlepszych portfeli na kryptowaluty, który pozwoli Ci na bezpieczne przechowywanie Twoich cyfrowych aktywów.

Pamiętaj takie urządzenia kupuj tylko u producenta, lub zaufanych dystrybutorów. To dla bezpieczeństwa Twoich kryptowalut, gdyż urządzenie z drugiej ręki może mieć skopiowane klucze prywatne…

Rodzaje portfeli kryptowalutowych>

Trezor Model T. Bezpieczne miejsce na kryptowaluty.

Zamów u producenta>

Czym jest Trezor Model T?

Trezor Model T to portfel sprzętowy kryptowalut nowej generacji, który ma być uniwersalnym skarbcem dla wszystkich zasobów cyfrowych. Bez obaw przechowuj i szyfruj swoje monety, hasła i inne klucze cyfrowe.

Wynaleziony dla Twojej cyfrowej niezależności

Zabezpieczanie zasobów cyfrowych nigdy nie było prostsze, czy to kryptowalut, haseł czy innych kluczy cyfrowych. Z Trezorem posiadasz swoje dane. To nie jest żeton. To jest twój portfel, to twój breloczek, to twój cyfrowy sejf.

Jesteś właścicielem swoich danych

Trezor zapewnia bezpieczeństwo Twoich kluczy.Twoje klucze cyfrowe to klucze dostępu do monet i innych danych. Trezor przechowuje te klucze dla ciebie i pozwala ci ich bezpiecznie używać. Twoje klucze nigdy nie opuszczają urządzenia, ponieważ urządzenie jest całkowicie odizolowane.

Zawsze wiedz, co robisz

Zaprojektowany z myślą o Twojej pewności i łatwości umysłu, Trezor pozwala Ci być pewnym nawet podczas skomplikowanych operacji. Model T wyposażony jest w ekran dotykowy, zapewniając intuicyjny i wygodny interfejs do weryfikacji i zatwierdzania wszystkich operacji.

Urządzenie Trezor

Łatwe tworzenie kopii zapasowej całego portfela, raz na zawsze

Aby ułatwić tworzenie kopii zapasowych, pomogliśmy stworzyć standardowe nasiona odzyskiwania (BIP32 / 39/44), co oznacza, że ​​możesz po prostu odzyskać cały portfel za pomocą 12-wyrazowego odzyskiwania, jeśli zgubisz swoje urządzenie.

Przechowuj bezpiecznie swoje hasła

Hasła są indywidualnie blokowane za pomocą Menedżera haseł Trezor za pomocą kluczy cyfrowych. Sekrety są uwalniane jeden po drugim i tylko po twoim fizycznym potwierdzeniu na Trezorze.

Wzmocnij swoje konta za pomocą U2F

Model T może również służyć jako twój token sprzętowy U2F. W porównaniu do standardowych tokenów, Trezor w pełni wykorzystuje swój ekran, aby poinformować Cię o żądaniu uwierzytelnienia przed zatwierdzeniem. Jest również zabezpieczony twoim wyrazowym kluczem.

5-gwiazdkowa obsługa klienta

Eksperci gotowi Ci pomóc przez cały czas. Nasz dedykowany zespół wsparcia jest co roku wzmacniany, a nasi specjaliści pracują dzień i noc, aby odpowiedzieć na twoje pytania.

Przejrzyste zabezpieczenia

Kontrolowane przez badaczy bezpieczeństwa, sprawdzone pod względem dotychczasowych osiągnięć. Nie mamy nic do ukrycia przed tobą; podążamy za etosem open source.

Trezor Model T obsługuje ponad 700 monet

BitcoinBitcoin
LitecoinLitecoin
EthereumEthereum
Ethereum ClassicEthereum Classic
DziarskośćDziarskość
ZcashZcash
Bitcoin GoldBitcoin Gold
Bitcoin CashBitcoin Cash
NemNem

WięcejWięcej (500+)

Trezor Model T zarządza również Twoją cyfrową tożsamością. Bezpiecznie.

Menedżer hasełMenedżer haseł
SSHSSH
GPGGPG
U2FU2F
U2FPortfel
Urządzenie Trezor

Specyfikacja techniczna Trezor Model T

Wymiary i waga

Rozmiar: 64 mm x 39 mm x 10 mm (2,52 na x1,54 x x 0,39 cala)
± Waga: 16 g (0,56 oz)

Temperatura robocza

-20 ° C do + 60 ° C (-4 ° F – + 140 ° F)

Łączność

Złącze USB-C do podłączenia do komputera lub telefonu komórkowego.

Procesor

Procesor wbudowany 168 MHz ARM (Cortex-M4) działający na specjalnie opracowanym systemie, Trezor Core.

Ekran

Jasny kolorowy ekran LCD – 240×240 pikseli.

Bezpieczeństwo i certyfikaty

Trezor ma certyfikat CE i RoHS, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy jakości, niezawodności i ochrony środowiska. Dobrze jest zabrać ze sobą Trezera w samolocie. Jak wszystkie nowoczesne urządzenia elektroniczne, X-Rays nie zaszkodzi.

Co jest w pudełku?

Urządzenie Trezor

  • Urządzenie Trezor Model T.
  • Dokowanie magnetyczne model T
  • Kabel USB-C
  • 2x książeczka z nasionami regeneracyjnymi
  • Naklejki Trezor

Zamów u producenta>

Zobacz inne modele TREZOR>

Nr ogł.: 4055c7c07fed9a00

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL