Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

760.00zł

TREZOR ONE Black + Cryptosteel, portfel sprzętowy na kryptowaluty

TREZOR ONE Black + Cryptosteel 4

Opis

Firma TREZOR jest konkurencyjną firmą dla Ledgera zajmuje się sprzedażą portfeli sprzętowych crypto… Jest to jeden z najlepszych portfeli na kryptowaluty, który pozwoli Ci na bezpieczne przechowywanie Twoich cyfrowych aktywów.

Pamiętaj takie urządzenia kupuj tylko u producenta, lub zaufanych dystrybutorów. To dla bezpieczeństwa Twoich kryptowalut, gdyż urządzenie z drugiej ręki może mieć skopiowane klucze prywatne…

Rodzaje portfeli kryptowalutowych>

Bądź gotowy na wszystko.Trezor chroni przed cyfrowym zagrożeniem, Cryptosteel zadba o ochronę środowiska. Ogień lub woda nie zniszczą twojego portfela. Dbaj o swoje kryptowaluty, abyś mógł dobrze spać.

TREZOR ONE Black + Cryptosteel

Zamów u producenta>

Czym jest Trezor?

Trezor to pierwszy, oryginalny i najbezpieczniejszy portfel sprzętowy kryptowalut. Bezpieczne miejsce na monety i całą cyfrową tożsamość: hasła, loginy i klucze.

Dbaj o bezpieczeństwo swoich kluczy.

Twoje klucze cyfrowe to klucze dostępu do twoich monet. Trezor przechowuje te klucze dla ciebie i pozwala ci ich bezpiecznie używać. Twoje klucze nigdy nie opuszczają urządzenia, ponieważ urządzenie jest całkowicie odizolowane.

Zawsze wiedz, co robisz

Trezor posiada ekran i dwa przyciski, które dają władzę wykonawczą nad wszystkimi operacjami. Zweryfikuj je bezpośrednio na ekranie urządzenia i potwierdź lub przerwij za pomocą przycisków.

Łatwo zarchiwizuj cały portfel, raz na zawsze.

Aby ułatwić tworzenie kopii zapasowych, pomogliśmy utworzyć standardowe nasiona odzyskiwania (BIP32 / 39/44), co oznacza, że ​​możesz po prostu odzyskać cały portfel za pomocą 24-literowego słowa odzyskiwania, jeśli stracisz urządzenie.

Przechowuj bezpiecznie swoje hasła.

Hasła są indywidualnie blokowane za pomocą Menedżera Haseł Trezor za pomocą kluczy cyfrowych. Hasła są uwalniane jeden po drugim i tylko po twoim fizycznym potwierdzeniu na Trezorze.

Wzmocnij swoje konta za pomocą U2F.

Trezor może służyć jako twój token sprzętowy U2F. W porównaniu do standardowych tokenów, Trezor w pełni wykorzystuje swój ekran, aby poinformować Cię o żądaniu uwierzytelnienia przed zatwierdzeniem. Jest również zabezpieczony twoim 24 literowym zabezpieczeniem.

Kompatybilność

Trezor jest urządzeniem USB 2.0 kompatybilnym z Windows, Linux i OS X (10,8 lub nowszym).

TREZOR ONE Black + Cryptosteel 2

Co to jest Cryptosteel?

Cryptosteel to ręcznie robione, stalowe zabezpieczenie dla twojego osobistego hasła, produkwanego przez Trezor.

Dlaczego potrzebuję Cryptosteel?

Możesz myśleć o Cryptosteelu jako o mistrzu wszystkich kopii zapasowych. Jest to doskonałe, niezniszczalne fizyczne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dla twojego “ziarna” kopii zapasowych, bez udziału osób trzecich.

Jak działa Cryptosteel?

Cryptosteel ma ponad 250 płytek ze stali nierdzewnej z wygrawerowanymi na każdej stronie słowami. Możesz ręcznie zebrać nasiona do odzyskiwania z dostarczonego częściowo losowego zestawu płytek. W przypadku każdego słowa początkowego dotyczącego odzyskiwania należy złożyć tylko pierwsze cztery litery. Jest to wystarczające…

Czy Cryptosteel jest odporny na środowisko?

Tak, Cryptosteel jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia fizyczne, w tym na ogień, zalanie, korozję i uderzenia.

Trezor obsługuje ponad 700 monet

BitcoinBitcoin
LitecoinLitecoin
EthereumEthereum
Ethereum ClassicEthereum Classic
DziarskośćDziarskość
ZcashZcash
Bitcoin GoldBitcoin Gold
Bitcoin CashBitcoin Cash
NemNem
NamecoinNamecoin

TREZOR ONE Black + Cryptosteel 3

Specyfikacja techniczna

 

Wymiary i waga

Rozmiar: 60 mm x 30 mm x 6 mm (2,4 cala x 1,2 cala x 0,2 cala) Waga: 12 g (0,42 oz)

Temperatura robocza

-20 ° C do + 60 ° C (-4 ° F – + 140 ° F)

Łączność

Złącze Micro USB do podłączenia do komputera lub telefonu komórkowego.

Procesor

Procesor wbudowany w procesor 120 MHz (Cortex M3) działający na specjalnie opracowanym systemie.

Ekran

Jasny OLED – 128 x 64 piksele. Wystarczająco, aby pomieścić sześć linii tekstu. Potrafi wyświetlić wszystkie szczegóły potrzebne do zweryfikowania transakcji na jednym ekranie.

Bezpieczeństwo i certyfikaty

Trezor ma certyfikat CE i RoHS, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy jakości, niezawodności i ochrony środowiska. Dobrze jest zabrać ze sobą Trezera w samolocie. Jak wszystkie nowoczesne urządzenia elektroniczne, X-Rays nie zaszkodzi.

Trezor one opakowanie

Co jest w pudełku?

  • Urządzenie Trezor
  • Kabel Micro USB
  • 2x książeczka z nasionami regeneracyjnymi
  • Cryptosteel

 

Zamów u producenta>

Zobacz inne modele TREZOR>

Nr ogł.: 2885c8402bf5f074

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL