Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

do uzgodnienia zł

Usługi malarskie, hydrauliczne, elektryczne: Legionowo, Nieporęt, Serock, Wieliszew, Jabłonna, Warszawa Białołęka

 • Imię: Sławomir
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 05-140
 • Województwo: mazowieckie
 • Miejscowość: Jachranka
 • Ulica: Zegrzyńska 43
 • Nr tel.: 533 991 145
 • Strona www: http://remontylegionowo.com.pl/
 • Preferowana forma pracy: Praca u zleceniodawcy
 • Zastrzegam sobie wybór najkorzystniejszej oferty: TAK
 • Opublikowany: 24 października 2018 11:16
 • Wygasa: 256 dni, 22 godzin
glazurnik płytkarz kafelkarz Legionowo

Opis

Nasz zespół realizuje prace remontowe mieszkań, domów, biur oraz budynków użyteczności publicznej na terenie powiatu legionowskiego oraz okolic (Legionowo, Serock, Nieporęt, Wieliszew, Jabłonna, Pułtusk, Warszawa Białołęka).

PROFESJONALIZM I HOBBY

Nasz grupę remontową tworzą doświadczeni pracownicy, którzy są dumni z dokonywanych przedsięwzięć.

RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ

Za gwarant stawiamy wysoką jakość świadczonych usług oraz poważne podejście do zleconych prac przez Klienta.

DOBRE CENY

Zachęcamy do osobistego kontaktu, w ramach którego nawiążemy na pewno współpracę.

USŁUGI BUDOWLANE, JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

Dostarczamy rozwiązania z zakresu robót budowlanych, prac remontowych oraz innego rodzaju usług budowlano-technicznych.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści z branży budowlanej i remontowej, którzy codziennie podczas wykonywania swojej pracy poszerzają posiadaną przez siebie wiedzę z zakresu budownictwa, a także umieją ją wykorzystać adekwatnie do zmieniających się trendów architektonicznych przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Nasze zaplecze techniczne oraz pozwala nam na szybką, sprawną i raczej bezproblemową realizację zleconych nam prac budowlanych lub remontowych. Naszą domeną jest terminowość, rzetelność oraz dokładność, co ma wpływ na satysfakcję naszych Klientów.

DOŚWIADCZENIE NA RYNKU BUDOWLANYM

Na rynku usług budowlanych działamy od ponad trzech lat. Przez ten okres prowadzenia działalności uczestniczyliśmy w realizacji wielu projektów architektonicznych, co dało nam możliwość nabycia niezbędnych w branży doświadczeń oraz zaznajomienia się z rozwiązaniami technicznymi, które mogą znaleźć zastosowanie przy prowadzeniu prac wykończeniowych oraz robót budowlanych.

Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych remontów pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, które obejmują niezbędne prace instalacyjne oraz wykończeniowe.

Naszą specjalizacją jest układanie płytek, glazury i terakoty, a także pozostałych usługach płytkarskich i glazurniczych. Jesteśmy w pełni otwarci na pomysły i propozycje przedstawiane nam przez naszych Klientów. Służymy pomocą oraz doradztwem przy doborze jak najlepszych rozwiązań technicznych.

KOMPLEKSOWE WYKONANIE PRAC REMONTOWYCH NA TERENIE POWIATU LEGIONOWSKIEGO I OKOLIC

Dążąc do zadowolenia naszych Klientów wykonujemy zlecone prace przy wykorzystaniu materiałów budowlanych dostarczanych bezpośrednio przez kontrahentów lub zakupionych przez nas zgodnie z przedkładanym kosztorysem i projektem wykonawczym.

Na co dzień współpracujemy z cenionymi producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wybieranych przez nas produktów.

Swoją działalność koncentrujemy na terenie powiatu legionowskiego oraz powiatów ościennych. Świadczymy usługi remontowe i budowlane w miejscowościach powiatu legionowskiego, zwłaszcza w miejscowościach: Legionowo, Serock, Nieporęt, Wieliszew, Jabłonna. Z chęcią podejmiemy się realizacji zleceń w powiatach ościennych tj.: wyszkowskim, warszawskim (Białołęka), nowodworskim, pułtuskim.

PRACE REMONTOWE W POMIESZCZENIACH BIUROWYCH LEGIONOWO I OKOLICE

Naszą ofertę kierujemy również do wszystkich inwestorów budowlanych i deweloperów, którzy poszukują sprawdzonych, wysokiej klasy wykonawców prac budowlanych, którym będą mogli powierzyć wykonanie remontu oraz prac wykończeniowych pomieszczeń o charakterze komercyjnym i biurowym, a także pomieszczeń zlokalizowanych w budynkach samorządowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Nasi fachowcy są otwarci na długofalową współpracę z przedsiębiorcami z branży budowlanej. Możemy zapewnić wysoką jakość wykonania powierzonych nam prac oraz konkurencyjne ceny.

Uczestniczyliśmy i uczestniczymy cały czas w realizowaniu wielu projektów i inwestycji budowlanych, dzięki czemu dajemy gwarancję, że nie jest nam obca specyfika pracy jako podwykonawca oraz doskonale współpracujemy z innymi przedsiębiorcami wykonującymi równolegle prace na terenie budowy.

PRACE REMONTOWE NA TERENIE POWIATU LEGIONOWSKIEGO I OKOLIC

Nasza działalność skupia się wokół powiatu legionowskiego oraz powiatów ościennych (Legionowo, Serock, Jabłonna, Nieporęt, Wieliszew, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Pułtusk, Warszawa Białołęka). Podejmujemy się także wykonania zleceń na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.

W ramach indywidualnych uzgodnień wykonujemy prace budowlane, remontowe i wykończeniowe także na terenie innych województw. W naszej dyspozycji znajduje się odpowiednie zaplecze personalne i techniczne, które pozwala nam na wywiązywanie się z powierzonych nam zadań terminowo.

Realizujemy całościową obsługę procesu budowlanego, świadcząc przy tym pomoc w pracach projektowych, w zakupie materiałów. Realizujemy sprawnie i profesjonalnie prace remontowe i wykończeniowe. Dążymy do tego aby powierzone nam prace zostały zrealizowane w taki sposób, aby uzyskać pełne zadowolenie naszych Klientów, spełniając ich wizje i projekty wymarzonych domów i mieszkań.

USŁUGI BUDOWLANE

Dostarczamy wszechobejmujące rozwiązania budowlane. Jesteśmy wsparciem naszych Klientów

PRACE WYKOŃCZENIOWE

Mistrzowskie wykończenie wnętrz

USŁUGI BUDOWLANE

Zmienimy wnętrze każdego domu lub mieszkania

Hydraulika

Montaż  urządzeń i pełne instalacje łazienkowe, kuchenna,  a także realizujemy naprawy usterek hydraulicznych.

Elektryka

W zależności od potrzeb zamówienia: instalacją oświetlenia, gniazdek i kontaktów, a także pełną instalacją elektryczną w mieszkaniu, przeróbki instalacji, doradztwo techniczne.

Podłogi

Montujemy podłogi drewniane, gresy, terakota. Układamy deski, panele i parkiety  wraz z ogrzewaniem podłogowym.

Ściany

Wykańczamy ściany w stanie surowym jak i te które wymagają wyłącznie odświeżenia. Zajmujemy się kładzeniem tynków i gładzi, a także malowaniem.

Glazura

Układamy wszelkiego rodzaju glazury, gres, mozaiki…

Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Kurek

Adres: Zegrzyńska 43, 05-140 Jachranka
Telefon kontaktowy: 533 991 145
E-mail: biuro@remontylegionowo.com.pl

                                                                

wyświetleń: 3698, dzisiaj: 1

  

Nr ogł.: 1265bd032e193053

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

Chcesz wydobyć trochę bitcoinów, ale nie masz koparki? Teraz nie potrzebujesz tego! Wystarczy zainstalować CryptoTab, pierwszą na świecie przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami wydobywczymi. Szybka, wygodna i łatwa w użyciu, wydobywa BTC podczas przeglądania internetu lub po prostu włącz ją, a efekty ujrzysz już po 10 minutach!

Zainstaluj CryptoTab>

Czy wiesz, że przez większość czasu moc Twojego komputera pozostaje niewykorzystana? Zacznij efektywniej korzystać z zasobów komputera i zarabiaj w tym samym czasie! Zainstaluj przeglądarkę CryptoTab, a podczas surfowania w sieci wydobędziesz bitcoiny w tle.

BRAVE BROWSER

BRAVE BROWSER

KINGUIN GAMES

KINGUIN GAMES
Scroll Up LegioBiznes.PL